XV МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль буде присвячений 25-річчю «Шоу довгоносиків»

02 вересня 2021, 14:37 (Відредаговано 09 вересня 2021, 14:29)

10 вересня, напередодні відзначення Дня міста, відбудеться традиційний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно. Як зазначають організатори, цього року він збере старих та нових друзів. Темою цьогорічного XV фестивалю стане відзначення 25-річчя «Шоу довгоносиків» - першого україномовного гумористичного серіалу.

У Вінниці за багаторічною традицією пройде вже XV МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль пародійного і комедійного кіно. Цього разу він розпочнеться 10 вересня о 18:30 на Майдані Незалежності. Організатори, як завжди, обіцяють багато цікавинок та чимало зіркових гостей.

Традиційно, переможців фестивалю відзначатимуть у таких номінаціях: «Шорт, побери», «Анімація», «Музичний кліп» та «Реклама». Цього року оргкомітет визначив вісім робіт, які змагатимуться у фіналі. Це відеороботи з України, Німеччини, Франції, США, Канади, Румунії. З роботами можна ознайомитися за посиланням http://www.vinnician.org/ http://www.vinnician.org/.

«На майдані Незалежності відбудеться урочиста церемонія нагородження. Головна нагорода фестивалю – «Золотий Летючий Слон», авторство якої належить нашим давнім партнерам – ювелірній компанії «Діадема». Ведучими запрошені Віктор Андрієнко, Василь Бендас та Валентин Опалєв. До них приєднаються дует «Володимир і Великий» (Вар’яти шоу), Аркадій Гарцман, Лесик Сам, Олег Філімонов, Ян Левінзон та Євген Чепурняк. А під кінець церемонії нагородження для усі присутніх виступить гурт «Лесик і Карпо», - розповів координатор проєкту ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно Євген Майданик.

Церемонія нагородження транслюватиметься у прямому ефірі в мережі Інтернет на офіційному вебсайті фестивалю http://www.vinnician.org/.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини