Опубліковано 22 серпня 2021, 21:47 (Відредаговано 22 серпня 2021, 22:23)

23 серпня у День Державного Прапора України о 9:00 розпочнеться церемонія підняття державного стягу. Цього року вона вперше відбудеться на Замковій горі.

Святкові заходи з нагоди ювілейної річниці головного державного свята країни розпочнуться у Вінниці 23 серпня, в День Прапора, з урочистої церемонії підняття найбільшого в області стягу на одній з найвищих точок міста і водночас історичній місцині - Замковій горі. Величезний прапор розміром 150 кв м вперше замайорить над Вінницею, як символ свободи і боротьби за незалежність. Урочиста церемонія підняття державного стягу розпочнеться о 9:00.

Цього ж дня о 13:00 в Центральному парку ім. М. Леонтовича розпочнеться XIII обласний фестиваль народного мистецтва «Скарби Поділля».

А о 20:00 на Європейській площі Центр історії Вінниці презентує проєкт «Вінниця. Україна. Незалежність», присвячений історії свята та українській державі. Кінотеатр «Родина» запропонує переглянути тематичний фільм просто неба.


Організатори закликають вінничан відповідально віднестись до святкування Дня Прапора і Дня Незалежності та виконувати рекомендації МОЗ України щодо участі у масових заходах. Зокрема, утриматися від відвідування таких заходів у разі появи будь-яких симптомів ГРВІ або COVID-19; не відвідувати їх людям, які належать до групи ризику; дотримуватись дистанції, носити маску та мити руки чи обробляти їх антисептиком; не вживати алкоголь.

Теми

Департамент культури

Контакти:
(0432) 65-50-53
brovchakd@vmr.gov.ua