Опубліковано 22 жовтня 2021, 10:53

27 жовтня у Вінниці вперше буде проведено «Vinnytsia Innovation Day». Починаючи з 11-ї години, на Майдані Незалежності працюватимуть локації із демо-показами та майстер-класами інноваційного обладнання одного з найвідоміших світових брендів.

Організаторами заходу є Вінницька міська рада та комунальне підприємство «Вінницький муніципальний центр інновацій». Партнером у його проведенні цього року виступить компанія Bosch.

Метою «Vinnytsia Innovation Day powered by Bosch» є поширення інформації серед вінничан щодо інноваційних ідей та рішень, що можуть бути застосовані у різних сферах розвитку громади: освіта, підприємництво, захист навколишнього середовища та багато інших. Крім того, захід спрямований на промоцію цілей Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року, а саме стратегічних пріоритетів №1 «Цифровізація муніципального простору», №3 «Муніципальні інвестиції» та №4 «Зелена економіка та СМАРТ-спеціалізація».

У програмі заходу, який стартує на Майдані Незалежності об 11:00 і триватиме до 16:30, передбачено проведення демо-показів та різних майстер-класів з використанням інноваційного обладнання компанії Bosch. Зокрема, презентації високотехнологічних рішень з систем безпеки та оповіщення, основ мехатроніки автомобілів від Навчального Центру Bosch, інновації в сфері електроінструментів, які можуть бути цікавими студентам та працівникам вищих навчальних закладів, та багато іншого. Для найменших відвідувачів демо-зони буде можливість ознайомитись із розвиваючими іграшками Bosch Mini, які популяризують науковий підхід до гри.

Також, цього дня очікується підписання Меморандуму про співробітництво між Вінницькою міською радою та представництвом компанії Bosch в Україні ТОВ «Роберт Бош Лтд».

Теми