Опубліковано 13 серпня 2021, актуалізовано 09 лютого 2023

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію

Інформаційний запит

Надання публічної інформації виконавчим комітетом Вінницької міської ради здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 1. ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

 2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

 3. підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту ви можете звернутися:

 • усно: за телефоном (0432) 59-53-61, (0432) 59-51-05
 • факс: (0432) 59-51-01;
 • електронною поштою: public-info@vmr.gov.ua
 • шляхом заповнення онлайн-форми для подання запиту на інформацію;
 • письмово за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, Відділ звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету (на конверті вказувати "Публічна інформація")

Місце для роботи запитувачів із документами

Згідно з розпорядженням міського голови від 06.05.2011р. №129-р "Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в виконавчих органах Вінницької міської ради", зі змінами, відділ звернень апарату міської ради та її виконкому визначено спеціальним структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, облік, систематизацію, контроль своєчасного виконання, аналізування та відправлення відповідей на інформаційні запити, що надходять до міської ради та її виконавчих органів, а також надає консультації під час оформлення таких запитів.

Місце для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію та їх копіями розташовано на 1-му поверсі будівлі міської ради в приміщенні відділу звернень за адресою: вул. Соборна, 59.

Режим роботи відділу: понеділок-п'ятниця з 8:30 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 13:30.

Рішенням виконавчого комітету міської ради №300 від 06.02.2020р. "Про встановлення норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію або адвокатським запитом" встановлено граничні норми витрат на копіювання та друк документів :

Оприлюднення інформації розпорядниками

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Перелік службової інформації

Перелік службової інформації затверджено рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.07.2011р. № 1758, зі змінами від 28.11.2013р. № 2632

Опрацювання інформаційних запитів​

 • Статистика надходження та опрацювання інформаційних запитів​

 • Система обліку публічної інформації

 • Система обліку публічної інформації

 • Подати усний запит на інформацію:
  59-53-61, 59-51-05