Опубліковано 19 серпня 2021, актуалізовано 25 листопада 2022

Новий інструмент для громади у Твоєму смартфоні


Вінницькою міською радою за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України впроваджено новий інструмент для громад – муніципальний чатбот «СВОЇ».

За допомогою чатботу у Viber та Telegram жителі нашої громади можуть отримувати інформацію про муніципалітет, його діяльність, проєкти та прийняті рішення, адміністративні та інші послуги, інформацію про діяльність комунальних підприємств та надавачів комунальних послуг, відстежувати готовність замовлених послуг, з'єднуватися з відповідними сервісами, щоб передати дані лічильників та відстежити заборгованість по “комуналці”, отримувати важливі новини, проголосувати в опитуваннях, підтримати проєкт громадського бюджету, записатися до електронної черги та багато іншого.

Можливості чатботу щоразу будуть розширюватись.

ТОМУ ЗАПРОШУЄМО!


Для початку користування чатботом переконайтесь, що на Вашому мобільному пристрої встановлено застосунки Viber або Telegram. За допомогою мобільного пристрою зчитайте відповідний QR-код або перейдіть за посиланнями:

  • Viber

    Чат-бот СВОЇ у Вайбері
  • Telegram

    Чекаємо у Телеграмі

  • Вітаємо, Ви у чатботі «СВОЇ»! Тисніть «РОЗПОЧАТИ/START».

    ВСЕ! ВИКОРИСТОВУЙТЕ УСІ МОЖЛИВОСТІ МУНІЦИПАЛЬНОГО ЧАТБОТУ "СВОЇ"