Опубліковано 07 лютого 2023, актуалізовано 30 травня 2023

Інформація про здійснення регуляторної діяльності Вінницької міської територіальної громади

Актуальна інформація

Принципи регуляторної політики

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

 • Цикл регуляторних зустрічей для бізнесу

📒24 березня 2022 року відбулась перша з циклу регулярних зустрічей з представниками г̲о̲т̲е̲л̲ь̲є̲р̲і̲в̲,̲̲ р̲е̲с̲т̲о̲р̲а̲т̲о̲р̲і̲в̲̲ т̲а̲̲ г̲і̲д̲і̲в̲̲ т̲у̲р̲и̲с̲т̲и̲ч̲н̲и̲х̲̲ к̲о̲м̲п̲а̲н̲і̲й̲̲ В̲і̲інницької міської територіальної громади з̲̲ пре̲д̲с̲т̲а̲в̲н̲и̲к̲а̲м̲и̲̲ м̲і̲с̲ц̲е̲в̲о̲ї̲̲ в̲л̲а̲д̲и̲, що проходила у Туристичному хабі VisitVinnytsia. Про що говорили: 📌принципи регуляторної політики; 📌основні повноваження ОМС в питаннях регуляторної політики; 📌регуляторний цикл і взаємодія з бізнесом; 📌регуляторній політиці в Україні потрібно дати нове дихання, Її важливо актуалізувати відповідно до сьогодення; 📌регуляторна політика в Україні повинна базуватися на довірі бізнесу до держави, а держави-до бізнесу! ⏰Інформація про здійснення регуляторної діяльності розміщена у вільному доступі на сайті Вінницької міської ради за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/rehuliatorna-polityka

Відкрита регуляторна платформа

7 травня міський голова Сергій Моргунов підписав розпорядження Про затвердження Плану заходів з організації і здійснення перегляду місцевого регуляторного середовища у сфері господарської діяльності, створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва у м.Вінниця. Цей план передбачає масштабний перегляд нинішньої ситуації, формування галузевих груп для аналізу регулювань, підготовку пропозицій виконавчим органам для зміни або скасування регулювань. Крім того, передбачено навчання сформованої Комісії з перегляду регуляторного середовища та зацікавлених осіб, що працюватимуть у галузевих групах.


ЦИКЛ ФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА

1 ЧЕРВНЯ ВІДБУВСЯ БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ «РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА: ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ ТА ПІДХОДИ» Експертом тренінгу виступив голова Центру громадської експертизи, фахівець у питаннях розвитку малого і середнього підприємництва, регуляторної політики, місцевого економічного розвитку, соціальної та бюджетної політики Любомир Чорній. Спрощення регуляторного середовища є важливим кроком для подальшого розвитку підприємництва та економічного зростання міста в цілому. Отже, було розпочато перегляд з базового навчання зацікавлених осіб, що надалі працюватимуть у цьому напрямку. Учасники ознайомились з основними засадами регуляторної політики у галузі підприємництва, міжнародними стандартами та успішними практиками регуляторної політики та основними інструментами регулювання.

14 ЧЕРВНЯ ВІДБУВСЯ ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ «ПЕРШИЙ РІВЕНЬ ПЕРЕГЛЯДУ: СКРИНІНГ РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА» Представники виконавчих органів міської ради, регіональних управлінь центральних органів виконавчої влади, неурядових організацій та навчальних закладів ознайомились з основними методами перегляду регуляторного середовища. А саме його метою, завданнями, учасниками та основними етапами. Також обговорювалися питання впливу регуляторних актів на бізнес середовище міста Вінниці та напрямки їх оптимізації.

19-20 ЧЕРВНЯ ВІДБУЛИСЬ ЗАКЛЮЧНІ ПРАКТИЧНІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МІСЬКОЇ РАДИ, РЕГІОНАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ, НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ Експертами тренінгів виступили: Любомир Чорній та член громадської ради при Державній регуляторній службі України - Олександр Пліва. Учасники тренінгів ознайомились з другим рівнем нової методики перегляду регуляторних актів органів місцевого самоврядування та повноваженнями органів і посадових осіб місцевого самоврядування у сферах, де може здійснюватися регулювання господарської діяльності, принципами державної регуляторноі політики, альтернативами для регуляторного втручання або ринкового саморегулювання.

21 ЧЕРВНЯ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «ВІННИЦЯ – МІСТО ЕФЕКТИВНИХ РЕГУЛЮВАНЬ. ЯК ДОСЯГТИ УСПІХУ?» В обговоренні взяла участь Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна. Також на заході були представники бізнесу, влади та громади. Йшлось про наявні виклики місцевого регуляторного середовища й бізнес-клімату у Вінниці, а також про можливі шляхи та інструменти формування ефективної місцевої політики розвитку підприємництва. Круглий стіл був проведений Вінницькою міською радою у співпраці з Державною регуляторною службою України за підтримки проекту Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Захід є одним з кроків реалізації «Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва міста Вінниці на 2017-2020 роки».

3 ЖОВТНЯ У ПРИМІЩЕННІ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПЕРЕГЛЯДУ МІСЦЕВОГО РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА М.ВІННИЦІ Комісія першочергово розглянула доцільність рішень виконавчого комітету та міської ради, які були подані виконавчими органами міської ради до департаменту економіки і інвестицій як такі, що мають ознаки регуляторних. Як результат роботи Комісії було вирішено: - рекомендувати департаменту земельних ресурсів міської ради підготувати на розгляд регуляторних органів Вінницької міської ради проекти рішень про втрату чинності в зв’язку зі змінами в законодавстві для 6 рішень, що регламентують земельні питання; - рекомендувати департаменту адміністративних послуг міської ради підготувати на розгляд регуляторних органів Вінницької міської ради проекти рішень про втрату чинності 2 рішень, що регламентують роботу закладів торгівлі та громадського харчування, в зв’язку з втратою актуальності даних регулювань; - рекомендувати виконавчим органам підготувати паспорти нормативно-правових актів, що мають ознаки регуляторних, для подальшого опрацювання Комісією з перегляду; - рекомендувати включити до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік розробку 5 регуляторних актів у сфері містобудування та архітектури, земельних питань, розміщення тимчасових споруд та конструкцій для здійснення господарської діяльності.

Скасовані рішення за рекомендаціями Комісії з перегляду місцевого регуляторного середовища м.Вінниці

PDF-документ, 0,27 МБайт

20 ЛИСТОПАДА У ВІННИЦЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЬ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПЕРЕГЛЯДУ МІСЦЕВОГО РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА За результатами засідання, до якого загалом було опрацьовано 8 актів органів місцевого самоврядування, комісія рекомендувала скасувати 2 застарілі регулювання, а ще 2 – визнала такими, що не мають регуляторного впливу; підготувати зміни до низки актів, а також розробити у 2019 році регулювання, що встановлюватимуть вимоги й обмеження до вивісок та регламентуватимуть залучення інвестицій у транспортну та соціальну інфраструктуру міста.

ПРОМІЖНІ ПІДСУМКИ РОБОТИ ВІДКРИТОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПЛАТФОРМИ У ВІННИЦІ БУЛО ОБГОВОРЕНО 12 ГРУДНЯ , ПІД ЧАС ДИСКУСІЇ «ПУБЛІЧНА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА – ДРАЙВЕР МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ» За період роботи Відкритої регуляторної Платформи у Вінниці відбулось 2 робочих засідання, опрацьовано 18 регуляцій, 10 з яких вже скасовано.

Учасниками заходу стали представники сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області, виконавчих органів Вінницької міської ради, Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, органів самоврядування Вінниччини та об’єднань підприємців.

Під час заходу відбулась презентація проекту Регуляторна мапа України. Він дасть можливість залучити ширшу аудиторію підприємців та громадськості до участі у регуляторній діяльності, слідкувати за діяльністю регуляторних органів та відстежувати факти порушень чинного законодавства.

Крім того, було обговорено план розробки регуляторних актів на 2019 рік.

5 БЕРЕЗНЯ У ВІННИЦЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЬ ЧЕТВЕРТЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПЕРЕГЛЯДУ МІСЦЕВОГО РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА Засідання розпочали з підведення підсумків роботи виконавчих органів міської ради та Комісії з перегляду у 2018 році.

За результатами першого року роботи Комісії:

сформовано перелік актів Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, які мають ознаки регуляторних; оновлено перелік діючих регуляторних актів Вінниці у форматі відкритих даних та опубліковано їх на порталі opendata.gov.ua; сформовано перелік актів, які використовують виконавчі органи міської ради; опрацьовано 18 нормативно-правових актів; рекомендовано до скасування 13 застарілих регулювань; 11 нормативно-правових актів - скасовано. Також, під час засідання розглянуто 3 паспорти нормативно-правових актів, які розробили виконавчі органи та обговорено план робіт на майбутній рік.

У 2019 році заплановано продовження перегляду нормативно-правових актів на відповідність принципам державної регуляторної політики; недопущення прийняття економічно недоцільних і неефективних регуляторних актів; відстеження результативності регуляторних актів; забезпечення відкритості та залученості громадських до регуляторних процедур.

П'ЯТЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПЕРЕГЛЯДУ ВІДБУЛОСЬ 21 ТРАВНЯ

Під час п'ятого засідання Комісії з перегляду було опрацьовано 6 адміністративних паспортів нормативно-правових актів, що стосуються архітектурних, землевпорядних, інвестиційних та інформаційних питань. Половину з них рекомендовано до скасування, у зв’язку з втратою актуальності. Щодо інших актів, буде проведено додаткове обговорення з метою визначення подальших дій щодо їх перегляду.

Серед іншого під час засідання розглянули концепцію «Положення про порядок підготовки, розгляду та прийняття регуляторних актів Вінницькою міською радою, її виконавчим комітетом та міським головою» у зв’язку з необхідність більш детального опису алгоритму дій виконавчих органів Вінницької міської ради при розробці, розгляді та затвердженні регуляторних актів.

Окрім того, було розглянуто оновлений аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської об’єднаної територіальної громади» за результатами розгляду, враховуючи недоцільність та неефективність можливого регулювання, Комісія рекомендувала виконавчому комітету відхилити даний проект рішення і не виносити його на розгляд Вінницької міської ради.

ШОСТЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПЕРЕГЛЯДУ ВІДБУЛОСЬ 16 ЛИПНЯ

Під час шостого відкритого засідання Комісії з перегляду разом з Радою підриємців було опрацьовано концепцію регуляторного акту "Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфрсатруктури міста Вінниці"

 • Протоколи Засідань Комісії з перегляду місцевого регуляторного середовища
Протокол № 1 PDF-документ, 0,23 МБайт, Опубліковано 03 жовтня 2018 року
Протокол 2 PDF-документ, 0,2 МБайт, Опубліковано 20 листопада 2018 року
Протокол № 3 PDF-документ, 0,15 МБайт, Опубліковано 28 грудня 2018 року
Протокол № 4 PDF-документ, 0,27 МБайт, Опубліковано 05 березня 2019 року
Протокол № 5 PDF-документ, 0,28 МБайт, Опубліковано 21 травня 2019 року
Протокол № 6 PDF-документ, 0,16 МБайт, Опубліковано 16 липня 2019 року

Реєстр чинних регуляторних актів ВМТГ

Місцеві податки і збори

Оренда комунального майна

Врегулювання рекламної діяльності ВМТГ

Благоустрій населених пунктів ВМТГ

Рішення виконавчого комітету від 06.10.2022 № 2117 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.06.2022р. №1235 «Про затвердження Порядку використання об’єктів благоустрою для здійснення торгівельної діяльності з пересувних об’єктів сезонної торгівлі, пунктів сезонної торгівлі та проведення ярмарків на території Вінницької міської територіальної громади» та затвердження його в новій редакції" PDF-документ, 0,9 МБайт, Опубліковано 06 жовтня 0200 року

Паркування

Планування діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів та плани-графіки здійснення відстеження результативності регуляторних актів ВМТГ

 • 2023 рік
 • 2022 рік
 • 2021 рік
 • 2020 рік

Рішення міської ради від 26.11.2021 № 650 "Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів та плану-графіку здійснення відстеження результативності регуляторних актів на 2022 рік"

PDF-документ, 0,24 МБайт, Опубліковано 26 листопада 2021 року

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ НА 2021 РІК

PDF-документ, 0,21 МБайт

Рішення міської ради від 29.11.2019 № 2021 Про затвердження плану-графіку здійснення відстеження результативності регуляторних актів на 2020 рік

PDF-документ, 0,34 МБайт, Опубліковано 29 листопада 2019 року

Оприлюднення проектів регуляторних актів ВМТГ

 • 2023 рік
 • 2022 рік
 • 2021 рік
 • 2020 рік
 • 2019 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради «Про впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування» Розробник - Департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради.

Проєкт акта розроблено з метою врегулювання питання щодо впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування з метою використання новітніх технологій організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів.

Найменування установи, що розробляла регуляторний акт, адреса, телефон:

Департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради.

Україна, 21050, Вінницька обл., Вінницький район, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 Тел.: (0432) 59-50-44, 59-52-61, 59-51-37, 59-52-67

E-mail: dtmm@vmr.gov.ua

Проєкт регуляторного акта буде оприлюднено 6 лютого 2023 року на офіційного веб-сайту Вінницької міської ради (www.vmr.gov.ua/)

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту акта складає 1 місяць (до 6 березня 2023 року).

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу та аналізу його регуляторного впливу приймаються у письмовій формі за адресою: Україна, 21050, Вінницька обл., Вінницький район, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 або на електронну адресу: dtmm@vmr.gov.ua або за номером телефону (0432)57-53-16

Проект рішення «Про впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування» Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту приймаються департаментом транспорту та міської мобільності протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовій формі за адресою: Україна, 21050, Вінницька обл., Вінницький район, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 або на електронну адресу: dtmm@vmr.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються розробником регуляторного акта - департаментом фінансів Вінницької міської ради до 17:00 години 21 червня 2021 року на: поштову адресу: 21050, м.Вінниця, вул. Соборна, 59, департамент фінансів Вінницької міської ради (тел. 59-52-09, 59-52-13). електронну адресу: larina@vmr.gov.ua

Аналіз регуляторного впливу DOC-файл, 0,39 МБайт, Опубліковано 20 травня 2021 року
Проект рішення Вінницької міської ради «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів на території Вінницької міської територіальної громади» Зауваження та пропозиції приймаються розробником регуляторного акта – департаментом енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради до 17:00 години 20 жовтня 2021 року на поштову та електронну адресу департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради, каб. №1000; e-mail:dtz@vmr.gov.ua DOCX-файл, 0,06 МБайт, Опубліковано 20 вересня 2021 року
Аналіз регуляторного впливу DOC-файл, 0,21 МБайт, Опубліковано 20 вересня 2021 року

Проект рішення Вінницької міської ради "Про упорядкування зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території, збереження історико-архітектурного середовища та створення сучасного інформаційного простору на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади"

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна,59, департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради (тел. 67-23-65, 67-21-42), або на електронні адреси: radzhabova@vmr.gov.ua, sovinskyiyv@vmr.gov.ua

Проект рішення DOCX-файл, 0,08 МБайт, Опубліковано 19 липня 2019 року
Аналіз регуляторного впливу DOCX-файл, 0,05 МБайт, Опубліковано 19 липня 2019 року
Проект рішення Вінницької міської ради "Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади" Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: м. Вінниця, 21050, вул. Соборна, 59, департамент енергетики, транспорту та зв’язку (тел. 59-51-35), e-mail: dtz@vmr.gov.ua. Термін прийому пропозицій 30 календарних днів - з 20.09.2019р. до 20.10.2019р. DOCX-файл, 0,08 МБайт, Опубліковано 20 вересня 2019 року
Аналіз регуляторного впливу DOCX-файл, 0,05 МБайт, Опубліковано 20 вересня 2019 року

Відстеження результативності регуляторних актів ВМТГ

 • ДЕПАРТАМЕНТ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
 • ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА
 • ДЕПАРТАМЕНТ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
 • ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ
 • ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ І ІНВЕСТИЦІЙ
 • ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТУ ТА МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ
 • ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
 • ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ

Про затвердження Порядку використання об’єктів благоустрою для здійснення торгівельної діяльності з пересувних об’єктів сезонної торгівлі, пунктів сезонної торгівлі та/або проведення промоційних акцій, рекламних заходів та проведення ярмарків на території Вінницької міської територіальної громади

Звіт про базове відстеження DOCX-файл, 0,04 МБайт, Опубліковано 27 червня 2022 року

Про порядок оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці

Звіт про періодичне відстеження DOCX-файл, 0,03 МБайт, Опубліковано 01 грудня 2015 року
Звіт про періодичне відстеження DOCX-файл, 0,03 МБайт, Опубліковано 30 березня 2019 року

Про встановлення в м. Вінниці розмірів орендної плати та плати за встановлення земельних сервітутів за земельні ділянки, які перебувають у державній та комунальній власності

Звіт про періодичне відстеження PDF-документ, 0,14 МБайт, Опубліковано 30 січня 2013 року
Звіт про періодичне відстеження PDF-документ, 0,15 МБайт, Опубліковано 01 січня 2020 року

Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою, або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів

Звіт про періодичне відстеження DOCX-файл, 0,03 МБайт, Опубліковано 01 листопада 2017 року
Звіт про періодичне відстеження DOC-файл, 0,06 МБайт, Опубліковано 01 листопада 2020 року

Про впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування

Звіт про базове відстеження PDF-документ, 0,14 МБайт, Опубліковано 06 лютого 2023 року

Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі на території Вінницької міської територіальної громади

Звіт про повторне відстеження PDF-документ, 0,15 МБайт, Опубліковано 31 жовтня 2023 року

Про упорядкування зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території, збереження історико-архітектурного середовища та створення сучасного інформаційного простору на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади

Звіт про базове відстеження DOCX-файл, 0,02 МБайт, Опубліковано 31 травня 2019 року

Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Вінниці

Звіт про періодичне відстеження DOC-файл, 0,06 МБайт, Опубліковано 31 березня 2020 року

Звіти про періодичне відстеження

PDF-документ, 1,18 МБайт, Опубліковано 24 березня 2023 року
PDF-документ, 1,18 МБайт, Опубліковано 23 березня 2023 року

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вінницької міської територіальної громади та затвердження Порядків їх справляння

Звіт про базове відстеження DOC-файл, 0,08 МБайт, Опубліковано 30 травня 2021 року

Звіт про здійснення державної регуляторної політики у Вінницькій міській територіальній громаді

 • 2021 рік
 • 2022 рік

Рішення міської ради від 25.03.2022 № 936 "Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради у 2021 році"

PDF-документ, 0,24 МБайт

Рішення міської ради від 31.03.2023 № 1522

Департамент економіки і інвестицій

Контакти:
(0432) 59-50-46
dei@vmr.gov.ua