Опубліковано 02 вересня 2021, 14:40 (Відредаговано 02 вересня 2021, 14:41)

У Вінниці за багаторічною традицією пройде вже XV МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль пародійного і комедійного кіно. Цього разу він розпочнеться 10 вересня о 18:30 на Майдані Незалежності. Організатори, як завжди, обіцяють багато цікавинок та чимало зіркових гостей.

Традиційно, переможців фестивалю відзначатимуть у таких номінаціях: «Шорт, побери», «Анімація», «Музичний кліп» та «Реклама». Цього року оргкомітет визначив вісім робіт, які змагатимуться у фіналі. Це відеороботи з України, Німеччини, Франції, США, Канади, Африки, Румунії. З роботами можна ознайомитися за посиланням http://www.vinnician.org/ .

«На майдані Незалежності відбудеться урочиста церемонія нагородження. Головна нагорода фестивалю – «Золотий Летючий Слон», авторство якої належить нашим давнім партнерам – ювелірній компанії «Діадема». Ведучими запрошені Віктор Андрієнко, Василь Бендас та Валентин Опалєв. До них приєднаються дует «Володимир і Великий» (Вар’яти шоу), Аркадій Гарцман, Лесик Сам, Олег Філімонов, Ян Левінзон та Євген Чепурняк. А під кінець церемонії нагородження для усі присутніх виступить гурт «Лесик і Карпо», - розповів координатор проєкту ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно Євген Майданик.

Церемонія нагородження транслюватиметься у прямому ефірі в мережі Інтернет на офіційному вебсайті фестивалю http://www.vinnician.org/.

Теми

Департамент культури

Контакти:
(0432) 65-50-53
brovchakd@vmr.gov.ua