Змістовне дозвілля для людей віком 60+ пропонує бібліотека-філія №13

03 червня 2022, 09:09

Активних, товариських та молодих душею запрошує клуб «Неспокійні серця», який ось уже понад 20 років діє при бібліотеці-філії №13 (просп.Космонавтів,39). Увесь цей час його незмінним натхненником та організатором є Тетяна Ковальчук. Жінка переконує, вік не перешкода для тих, хто цінує життя і прагне поділитися своєю енергією з іншими. Зустрічі клубу відбуваються в кожний останній четвер місяця о 12:00.

«Ми об’єднуємо людей поважного віку для їхнього культурного відпочинку, відкриття нових неповторних талантів, обміну досвідом. Для невимушеного спілкування та приємного дозвілля створюємо всі необхідні умови», - каже керівниця клубу Тетяна Ковальчук.

А завідувачка бібліотеки та постійний модератор таких зустрічей Ірина Продан повідомила, що наразі клуб налічує 25 учасників. Усі вони достатньо творчі та націлені на новий досвід та спілкування.

«Засідання клубу проходять у формі літературно-мистецьких вечорів, зустрічей з вінницькими письменниками, відомими людьми. Надзвичайно популярними є також відзначення дня іменинника та різних свят, знайомство з українськими традиціями та звичаями», - розповіла завідувачка бібліотеки-філії №13 Ірина Продан.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його