З 10 грудня у Вінниці запрацює новорічний ярмарок у Центральному парку

08 грудня 2021, 15:30

Цьогоріч новорічний ярмарок розгорнеться у Центральному парку ім. М. Леонтовича. Тут можна буде придбати подарунки, новорічні прикраси та сувеніри. А також – приємно провести час у святковій атмосфері. Організатори зазначають, що ярмарок працюватиме з дотриманням карантинних вимог та правил. Всі продавці матимуть «зелені» ковід-сертифікати.

В цьому році новорічні та різдвяні заходи у Вінниці проходитимуть у «Зимовому містечку». Воно розгорнеться у Центральному парку ім. М. Леонтовича. Містечко відкриється 10 грудня і працюватиме до 23 січня. З 10.00 до 22.00 тут можна буде покататись на ковзанці просто неба, відвідати ярмарок та розважитись у луна-парку.

«Цьогоріч «Зимове містечко» матиме інший формат. Воно поділене на зони. У містечку розгорнуться ярмарок, ковзанка, дитячі та сімейні атракціони. Це дасть можливість відокремити потоки відвідувачів за інтересами та зробити комфортним перебування на локаціях дорослих та дітей», – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Ярмарок розпочне свою роботу 10 грудня. Щодня будуть додаватись нові ятки і на момент відкриття Головної ялинки міста їх буде близько 50. Тут можна буде придбати новорічні подарунки, прикраси та сувеніри. Також охочі зможуть придбати випічку, печиво, інші смаколики.

Організатори підкреслюють, що ярмарок працюватиме з дотриманням усіх карантинних вимог. Ятки поставлять на відстані, щоб уникнути можливого скупчення людей. До торгівлі допустять лише тих продавців, які матимуть «зелені» ковід-сертифікати.

Дотримуватись карантинних правил мають і відвідувачі ярмарку. Перш за все - не забувати одягати маску та триматись на безпечній відстані від інших людей.

Також у «Зимовому містечку» біля Літнього театру буде ковзанка просто неба та луна-парк. Дорослим, які захочуть піти на ковзанку та атракціони, при собі необхідно мати «зелений» ковід-сертифікат, дійсний негативний ПЛР-тест чи довідку про одужання від ковіду.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини