Вінницьких старшокласників запрошують долучитись до створення Стратегії культури громади

07 лютого 2022, 10:24 (Відредаговано 07 лютого 2022, 10:35)

Дуже важливо знати яким вінницька молодь хоче бачить культурне життя громади в майбутньому. Адже старшокласники часто долучаються до загальноміських культурних подій, активно користуються послугами закладів культури. Тому молодих людей запрошують пройти анкетування для створення Стратегії культури громади. До речі, це анкетування можуть пройти всі охочі.

У Вінниці триває дослідження щодо розробки культурної стратегії Вінницької міської територіальної громади. Департамент культури Вінницької міської ради разом з Командою аналітичних Центрів «Центр стратегічного розвитку територій» та «Центр соціологічних досліджень МПУ» в рамках проєкту Goethe-Institut #Eu4Culture проводить дослідження щодо розробки культурної стратегії Вінницької міської територіальної громади.

Важливо, щоб до створення Стратегії долучались вінничани різного віку, в тому числі старшокласники. «Молодь – драйвери змін, юнаки та дівчата активні, креативні, мають цікаві ідеї. Саме вони розвиватимуть Вінницю в майбутньому. Тому ми хочемо залучити до анкетування старшокласників», – каже перший заступник директора департаменту культури міської ради Олексій Циганков.

Нагадаємо, що 7 грудня 2021 року Вінниця отримала офіційний статус ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Наше місто стало одним з перших в Україні, кому присвоїли почесне звання.

«Старшокласники активно користуються послугами закладів культури, долучаються до загальноміських подій таких як День міста, День Європи, святкування Нового року. Вони мають сучасний погляд на проведення свят і дуже добре, що можуть долучитись до створення Стратегії культурної громади. Загалом у Вінниці близько 4 тисяч учнів, які навчаються у 10 та 11 класах. Також запрошуємо до анкетування їхніх батьків, як результат, це 12 тисяч респондентів», – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Вінничан просять відповісти на ряд питань та висловити своє бачення щодо культурного життя громади. Серед них, якою вони бачать Вінницю через 10 років, на яких складових сучасної культури має формуватися майбутнє культурне життя міста. Також містян просять визначити пріоритети щодо вдосконалення діяльності закладів, просторів, заходів культури Вінниці.

Анкетування можна пройти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0d-IREG2ScOIKUR14PAChyJVDZqPrX-G1Rqf_VkBSqh2Yuw/viewform?fbclid=IwAR09ZdxTEIuZHM4GeGt5KPCgk1RKsprj2z62OfCAaHYD-N_xFl87681I6FU

Анонімність анкетування гарантується. Усі дані будуть використані виключно в узагальненому вигляді.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини