Вінницькі бібліотекарі започаткували онлайн-проєкт з популяризації патріотичної поезії

16 березня 2022, 16:06

З початку війни російських окупантів проти України Вінницька міська централізована бібліотечна система тимчасово не надає послуги у книгозбірнях. Однак бібліотекарі продовжують працювати і започаткували онлайн-проєкт #Рідне_слово_наша_зброя. Також вони допомагають переселенцям, плетуть маскувальні сітки, підтримують загальноукраїнські патріотичні проєкти.

Працівники вінницьких бібліотек активно запрошують маленьких вінничан долучатись до загальноукраїнського флешмобу #дякую ЗСУ #пишаюся ЗСУ та публікують малюнки дітей на фейсбук-сторінках своїх закладів. Як зазначають бібліотекарі - вже багато робіт зігрівають серця наших військових.

«Колектив Вінницької міської централізованої бібліотечної системи створив онлайн-проєкт з популяризації патріотичної поезії. У його рамках на фейсбук-сторінках бібліотек публікують вірші, висвітлюють позицію українських та іноземних письменників про війну путінських окупантів проти народу України», - каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Колектив міської централізованої бібліотечної системи також активно долучається до збору гуманітарної допомоги (одягу, ліків, продуктів харчування). Виготовляють маскувальні сітки, сортують допомогу у волонтерських центрах, а також допомагають переселенцям.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"