Вінничан запрошують на Фестиваль національних культур, який пройде біля Головної ялинки

24 грудня 2021, 15:30

26 грудня о 18:00 у Центральному парку ім. М. Леонтовича відбудеться Фестиваль національних культур. Тут вінничани зможуть дізнатися про культуру Індії, а також – єврейську та ромську культури. Крім того, можна буде подивитись на національний одяг жителів Африки та Азії, їхні прикраси, предмети побуту та познайомитись з видатними діячами культур різних народів в рамках виставки «Мозаїка культур».

У Вінниці продовжуються новорічно-різдвяні заходи. Нагадаємо, що 22 грудня біля Головної ялинки виступали вихованці вокальних студій міста. https://cutt.ly/7UdHfPW. А 25 грудня о 18:00 біля Головної ялинки Вінниці розпочнеться концертна програма учасників телевізійних талант-шоу «Christmas voice» https://cutt.ly/aUdHStP

Директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук розповів, що 26 грудня на Головній ялинці міста на вінничан чекає Фестиваль національних культур. «Тут всі охочі відчують неповторний, унікальний колорит ромської та єврейської культур. Танці, пісні, поетичні твори – усе це у виконанні представників національних меншин, що мешкають в інтеркультурній Вінниці», – зазначив Максим Філанчук.

На початку фестивалю свою культуру представлять роми. З концертною програмою виступить ансамбль пісні і танцю «Братство». Потім на сцену вийде студентська творча спільнота Вінницького медичного університету ім. М.І. Пирогова з Індії. Презентуватиме єврейську культуру гурт єврейських наспівів «Knafaim», що в перекладі означає «Крила».

В цей день біля Головної ялинки розгорнеться виставка «Мозаїка культур». Серед іншого, тут вінничанам презентують культуру Африки, Азії та Індії: традиційний одяг, предмети побуту, прикраси тощо.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини