Вінничан запрошують на 8-й фестиваль "VinBookFest"
19 травня 2022, 14:05 (Відредаговано 19 травня 2022, 14:08)
"ВінБукФесту" – бути! У Вінниці не відмовилися від проведення традиційного книжкового фестивалю навіть попри війну. Він розпочнеться у вечір п’ятниці та триватиме протягом наступних вихідних. Організатори кажуть, хоча масштаби фесту дещо відрізняються від попередніх та мета залишається незмінною – популяризація української книги та сприяння культурному розвитку міста. Особливістю 8-го фестивалю є й те, що до літературного життя Вінниччини прагнуть долучити і якомога більше людей, які переїхали з інших регіонів України.
"VinBookFest все ж відбудеться цього року, адже це саме той напрям діяльності культури і мистецтва, який не має зупинятися. Цього разу книжковий фестиваль пройде на території бібліотеки-філії №1 (проспект Коцюбинського, 49). У разі небезпеки і оголошення повітряної тривоги люди матимуть змогу перечекати тривогу в укритті, яке знаходиться поруч", - розповів директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.
Незмінними залишаються і організатори "VinBookFest"- ЗК "Вінницька міська централізована бібліотечна система", ГО "Культурний всесвіт" та БФ "Відкрита книга".
"У програмі фестивалю зустрічі з письменниками, істориками, літераторами, фотозони, майстер-класи для дітей, поетичний батл, палітра видавництв та книгарень. Вхід на заходи за запрошенням. Пряма трансляція у Facebook на сторінці фестивалю", - каже Тетяна Верещак, в.о. директора закладу культури "Вінницька централізована бібліотечна система".
"VinBookFest" розпочнеться 20 травня о 18:00 год у кінотеатрі «Родина». Тут глядачам презентують мистецький проєкт «Під спалахи сирен та блискавиць». А вже у вихідні всі заходи фестивалю перемістяться на територію бібліотеки-філії №1 (проспект Коцюбинського, 49).
Програма фестивалю на 21 травня:
10:00-18:00
- Ярмарок-продаж «Новинки книжкового двору»
- Тематичні фотозони для дітей та дорослих
11:00-12:00
- Презентація книги «AVE VINNYTSIA». Автор книги Юрій Плясовиця - Заслужений архітектор України, літератор, член Національної спілки письменників України.
14:00-15-00
- Проєкт «Вінницький пазл: історія мікрорайонів Вінниці». Лектор Євгеній Сафар’янс – кандидат історичних наук, заступник директора Музею Вінниці з виставкової роботи.
17:00-18:00
- Проєкт «Поетичний батл»
Програма фестивалю на 22 травня:
10:00-18:00
- Ярмарок-продаж «Новинки книжкового двору»
- Тематичні фотозони для дітей та дорослих
10:00-11:00
- Майстер-клас «Фруктовий мікс»
12:00-13:00
- Презентація книги Тамари Артем’євої «Несе журавка на крилі». Тамара Михайлівна - відома вінницька журналістка, поетеса, письменниця.
14:00-15:00
- Творча зустріч з Оленою Вітенко – українською письменницею, громадською діячкою. Олена Андріївна – фундатор Вінницької обласної краєзнавчої літературно-мистецької громадської організації «Велика рідня». Членкиня Національної спілки письменників України.
15:00-16:00
- Майстер-клас «Ой у лузі червона калина»
16:00-17:00
- Презентація книги «Корисні віршики». Автор Ірина Василевська – бізнес-леді, поетеса, благодійниця, амбасадорка Вінницької платформи «Жінки в бізнесі»
12:00-18:00
- Проєкт «Вільний мікрофон» Пряму трансляцію дивіться за посиланням: https://m.facebook.com/100057377061409/
Контакти:
(0432) 59-51-31
brovchakd@vmr.gov.ua
Ще новини за темами
-
19 травня 2026, 11:47
Архітектурні історії, хроніки ідей: у міській ратуші відкриється виставка, що репрезентує історію Вінниці ХХ–ХХІ століття
-
18 травня 2026, 15:35
«Історії, які єднають покоління»: у Вінниці пройшов книжковий фестиваль VinBookFest
-
14 травня 2026, 12:52
У Вінниці відбудеться культурно-мистецький проєкт «Європейський weekend»
-
04 травня 2026, 16:54
Від авторів до читачів: VinBookFest вкотре збере літературну спільноту у Вінниці
-
11 травня 2026, 14:28
Вінницьких підлітків запрошують на цикл тренінгів «Гендерна рівність: не тренд, а норма»
-
08 травня 2026, 12:21
У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вінничани вшанували пам’ять полеглих та поклали квіти до Меморіалу борців з нацизмом
Пов'язані новини
Усі новини-
18 травня 2026, 15:35
«Історії, які єднають покоління»: у Вінниці пройшов книжковий фестиваль VinBookFest
-
14 травня 2026, 12:52
У Вінниці відбудеться культурно-мистецький проєкт «Європейський weekend»
-
04 травня 2026, 16:54
Від авторів до читачів: VinBookFest вкотре збере літературну спільноту у Вінниці
-
11 травня 2026, 14:28
Вінницьких підлітків запрошують на цикл тренінгів «Гендерна рівність: не тренд, а норма»
-
08 травня 2026, 12:21
У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вінничани вшанували пам’ять полеглих та поклали квіти до Меморіалу борців з нацизмом
-
06 травня 2026, 13:25
У Вінниці відбувся фінальний етап XXXII чемпіонату міста з гри «Що? Де? Коли?»
Схожі сервіси
Усі сервіси
Підтримка книговидання про Вінницю
Вінницька міська рада впроваджує Програму підтримки книговидання про Вінницю, метою якої є стимулювати видання якісної й різноманітної книжкової продукції, спрямованої на поширення знань про Вінницю