У Вінниці стіни будинків прикрасили новими муралами - «Лебединий світанок», «Стежка», «Космічні мрії» та «Арка натхнення»

28 вересня 2021, 10:45

У цьому році у Вінниці в рамках проєкту VIN-ART-CITY намалювали чотири мурали. Тепер стіну висотки на проспекті Космонавтів, 39 прикрашає зображення «Космічні мрії», на дев'ятиповерхівці, що на вулиці Стельмаха, 17 – «Лебединий світанок». На будинку №3 на вулиці Олександра Соловйова з'явився мурал «Арка натхнення», а на стіні бібліотеки №1, що на проспекті Коцюбинського – «Стежка».

Ще з 2015 року у Вінниці реалізують проєкт VIN-ART-CITY. У його рамках створили вже більше 30 муралів – один з різновидів сучасного вуличного живопису. Над ними працювали митці з різних міст України, а також – з Чехії. Як розповів куратор проєкту VIN-ART-CITY Олександр Нікітюк, у цьому році вже завершили роботи над створенням чотирьох запланованих муралів.

На стіні будинку за адресою проспект Космонавтів, 39, намалювали мурал «Космічні мрії». Його автором є художник Віктор Подрезов. На будинку №3 на вул. Олександра Соловйова, зобразили «Арку натхнення» з античними вазами, елементами міфології. Автором цього муралу є Ірина Прокопчук.

Мурал «Лебединий світанок» (автор Олександр Марченко) з'явився на будинку на вулиці Стельмаха, 17. Тут зображені птахи на фоні сонця, що сходить. А на стіну бібліотеки №1 нанесли мурал «Стежка». Його авторами є троє художників: Ольга Михайлюк, Юлія Гушул та Рустем Скибін. На зображенні поєднали кримсько-татарські та українські орнаменти.

Також нагадаємо, що нещодавно художники створили новий 3D-малюнок й на Європейській площі.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини