У Вінниці обговорили підсумки роботи мистецьких шкіл та плани на наступний навчальний рік

20 червня 2022, 09:40

15 червня відбулось розширене засідання Ради департаменту культури Вінницької міської ради. Під час зібрання обговорили підсумки роботи мистецьких шкіл у 2021-2022 н.р. і планування стратегічних завдань на 2022-2023 н.р, діяльність любительських об’єднань та клубів за інтересами.

Директор департаменту культури Максим Філанчук розповів про виклики у роботі закладів культури під час воєнного стану: «Заняття в клубних установах зазвичай проходили з великою кількістю дітей та дорослих. Наразі ці об’єднання втрачають свій контингент учнів. Зокрема, є багато діток, які разом з батьками повиїжджали закордон».

Як зазначив Максим Філанчук, на перше півріччя були серйозні плани, які поки що не виконані. Ці питання пов‘язані з капітальними видатками на ремонт у приміщеннях закладів культури, в першу чергу, на приєднаних територіях. Наприклад, робота по вдосконаленню системи опалення в мистецькій школі на Вінницьких Хуторах.

«Ми обговорили всі нагальні питання і наразі шукаємо алгоритми їх вирішення. Ми не маємо зупинятись, треба планувати нашу роботу надалі», - підсумував Максим Філанчук.

На засіданні були присутні: члени Ради департаменту культури, керівники закладів культури ВМТГ, представники громадських організацій міста, депутат Вінницької обласної ради Тетяна Побережна та староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини