У польському місті Криниця-Здруй виступили учні Вінницької дитячої музичної школи №1 в знак солідарності з Україною

13 квітня 2022, 12:45

У місті Криниця-Здруй (Польща) відбувся концерт дітей України "В знак солідарності з Україною", де виступили учні Вінницької дитячої музичної школи №1. Виступали лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Андрій Кордон, Мілана Степаніщева, Даніїл Мотуз та викладач Діана Степанішева. Скрипаль взяв із собою інструмент, іншим дітям швидко знайшли всі необхідні інструменти та провели репетиції.

«Коли прийшла війна в Україну, величезна кількість дітей змушені були покинути свої домівки. І тепер, як кажуть -"наші діти по всьому світу". Ми тримаємо з ними зв'язок, займаємось дистанційно. Учні нашої школи тепер в Латвії, Нідерландах, Італії, Іспанії, Німеччині, Молдові та Австрії. Але найбільше наших дітей знаходиться у Польщі», - говорить директор дитячої музичної школи №1 Тетяна Бурдейна.

Завдяки багаторічній співпраці Вінницької дитячої музичної школи №1 та малопольської фундації польсько-української-словацької дружби "Братерство", учні та викладачі школи отримали прихисток у польському місті Криниця-Здруй.

«Завдяки давній міжнародній співпраці та справжній дружбі з колегами, діти не залишають заняття музикою, вони надихаються нею і надихають всіх нас. Дякуємо нашим польським друзям за підтримку наших талановитих учнів! Віримо в Перемогу і в щасливе майбутнє», - повідомляє Тетяна Бурдейна.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини