У День Вишиванки для дітей-переселенців у Вінниці провели квест-гру

19 травня 2022, 17:08

Із захопливими конкурсами та пізнавальними завданнями – так у Вінниці проходила квест-гра. ЇЇ до Дня вишиванки для дітей-переселенців влаштували відділ молодіжної політики ВМР та Вінницька молодіжна рада. Розваги відбувалися поблизу гуртожитків на вулиці Станіславського, де наразі проживає малеча.

У квест-грі взяли участь близько 30-ти дітей. Усіх поділили на команди, які мали пройти цікаві випробування на п’яти станціях. На одній із них вони малювали крейдою на асфальті свій візерунок на контурі сорочки, на іншій вправлялися у знанні української мови. Крім того, виконували завдання на швидкість під час естафети, відгадували героїв відомих мультиків та виготовляли патріотичні браслети.

«Сучасних дітей зараз складно чимось здивувати, однак, існують речі, які точно сподобаються невеликій дитячій компанії - це квест-розваги. Тому сьогодні до Дня вишиванки для діток-переселенців було організовано саме такий вид діяльності. Команди із задоволенням виконували дидактичні завдання та брали участь в активностях, кожен мав змогу створити не лише дизайн власної вишиванки та патріотичний браслет, а й поринути в світ фантастики та перевірити свої знання з української мови. По завершені розваги всі учасники отримали приємні подарунки», - говорить начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його