Юних художників запрошують долучитись до конкурсу «Малюємо історію про новорічну Вінницю»

29 листопада 2021, 10:47

У Вінницькій міській територіальній громаді розпочався конкурс юних художників «Малюємо історію про новорічну Вінницю». Він проходитиме у змішаному форматі, в тому числі онлайн на веб-ресурсах закладів культури. До участі запрошують учнів мистецьких шкіл Вінницької ТГ. Бажаючим долучитись до конкурсу потрібно створити творчу роботу у жанрі коміксу і подати її до 10 грудня.

Як розповів директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук, конкурс проводиться не лише для сприяння розвитку творчих здібностей вінничан, а й для популяризації визначних історичних, пам'ятних місць, краєвидів рідного міста. На роботах потрібно відобразити атмосферу новорічної Вінниці, зимові фантазії, традиції святкування новорічно-різдвяних свят на Поділлі. Конкурс організовує виконавчий комітет Вінницької міської ради.

Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 7 до 15 років – учні мистецьких шкіл Вінницької міської територіальної громади. Малюнки повинні бути створені у жанрі коміксу. Допускаються роботи, які виконані традиційними матеріалами (за вибором автора), а також створені за допомогою графічного планшета або комп'ютера, роздруковані на папері формату не менше А3.

Заявки на участь у конкурсі потрібно подати до департаменту культури Вінницької міської ради на електронну адресу yaremenko@vmr.gov.ua до 10 грудня 2021 року Роботи учасників потрібно подати до Вінницької дитячої художньої школи до 10 грудня 2021 року. Кожен учасник представляє одну-дві роботи у техніці (рисунок, живопис, композиція, колаж, батік, графіка) та матеріалами (акварель, гуаш, темпера, пастель, туш).

Журі визначить по три переможці у кожній віковій категорії. Під час оцінювання враховуватимуть відповідність обраній темі, творче вираження головної ідеї, композиційну досконалість, образне рішення, колірні співвідношення, художній рівень, технічну якість виконання.

Роботи переможців експонуватимуть у холі Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59).

Теми

Пов'язані новини

Усі новини