Які предмети становлять смертельну загрозу та, які емоції варто приборкати – про це і не лише в ефірах «LEVEL 80»

15 квітня 2022, 16:57

Вибухонебезпечні предмети чи емоції свої та чужі: як їх розпізнати? Про це вже наступного тижня буде йти мова в прямих ефірах креативного простору «LEVEL 80». А ще усіх вінничан запрошують на Великодній майстер-клас.

Креативний простір «LEVEL 80» продовжить транслювати прямі ефіри вже третій тиждень поспіль. Їх готують спільно з відділом молодіжної політики міської ради та КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

«Темами інтерактивних зустрічей вже були, зокрема, домедична та психологічна допомога, адаптація біженців. Наступні ефіри будуть не менш актуальними. Експерти розповідатимуть про вибухонебезпечні предмети і, що робити у разі їх виявлення, а також про емоції - як їх розпізнати, щоб дати раду собі та іншим. А традиційною «вишенькою» стане урок з рукоділля: разом із майстринею пропонуємо виготовити пасхальну прикрасу», - розповіла начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

А директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира додає: «Онлайн формат проведення зустрічей дозволяє охопити якнайширшу аудиторію. Молодь не лише активно цікавиться, а й нерідко сама пропонує свої теми, які наразі її цікавлять найбільше. Ми дуже раді з того, що маємо такий зворотній зв’язок. Це надихає на продовження роботи».

Отже, вже у понеділок, 18 квітня, спікер Ювенальної поліції Вінниччини розповість про вибухонебезпечні предмети: види та алгоритм дій в разі їх виявлення, початок о 16:00.

У середу, 20 квітня, психологиня Анна Каструк проведе тренінг на тему: «Емоційний інтелект і як він впливає на життя», початок о 18:00.

А у п’ятницю, 22 квітня, на всіх чекає майстер-клас від Оксани Якубенко з виготовлення писанки у техніці декупаж, початок о 16:00.

Пряме включення проходитиме на сторінках креативного простору "Level 80": Інстаграм https://instagram.com/level80_vinn?utm_medium=copy_link Фейсбук https://www.facebook.com/groups/184294842136065/?ref=share

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Важлива інформація 2022

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.

Важлива інформація

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади