Важлива інформація 2022

Опубліковано 09 лютого 2022, актуалізовано 23 січня 2023

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади

Відтепер декларацію та ліцензію з пожежної безпеки можна оформити онлайн


Лінія психологічної підтримки для дорослих та дітей

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Подооовжено термін подання заявок у рамках Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів "Код Нації. Українська Сніжниця"!

Національні Організатори Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів "Код Нації. Українська Сніжниця" ухвалили рішення подовжити термін подання заявок до 31 січня 2023 року!

Ваша участь у Конкурсі - неймовірно вагомий крок до нашої перемоги, оскільки кожен творчий проєкт розвиває нашу культуру, підтримує бойовий дух української нації та допомагає творити благо для наших військових!

Усі деталі щодо Конкурсу є на його офіційному сайті.


ОГОЛОШЕННЯ

  • Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню рідких побутових відходів з території Вінницької міської територіальної громади, відбудеться 24 лютого 2023 року.

  • Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Вінницької міської територіальної громади. 21100, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Соборна, 59,

  • Підставою для проведення конкурсу є Постанова Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 та рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 10.02.2022 №335 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (рідкі відходи) з території Вінницької міської територіальної громади»

  • Місце, дата та час проведення конкурсу:

Місце: 21050, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 524 Дата: 24 лютого 2023 року Час: 10.00.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів можна у начальника відділу утримання об’єктів благоустрою Хілінського Вячеслава Аполлінарійовича, телефон: (0432)-59-53-48, тел./факс: (0432)-59-52-62, Е-mail: Hilinskuy@vmr.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

  1. Наявність матеріально-технічної бази. Наявність менш зношених та в достатній кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів (рідкі відходи), що утворюються на території Вінницької міської територіальної громади.
  2. Наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів.
  3. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців).
  4. Створення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів.
  5. Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів (рідкі відходи).
  6. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів (рідкі відходи) відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил.
  • Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів (рідкі відходи):

Орієнтовні показники:

  • площа території Вінницької міської територіальної громади – 11320 га;
  • житловий фонд представлений 36951 одноквартирними житловими будинками;
  • протяжність міських шляхів 431,4км в тому числі з твердим покриттям 384,4 км;
  • відстань від межі міста очисних спорудах каналізації КП «Вінницяоблводоканал», – 12 км.
  • Рідкі відходи зібрані з території Вінницької міської територіальної громади утилізують на очисних спорудах каналізації КП «Вінницяоблводоканал», розміщених за адресою: вул. Сабарівське шосе, 10

  • Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті щоденно, окрім вихідних днів з 0830 по 1700 в каб. 510 Вінницької міської ради. На конверті повинно бути зазначено: повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція; маркування:

«Не відкривати до 24 лютого 2023р. 10.00 години за Київським часом».

Місце подання конкурсних пропозицій – 21050, Вінницька область, Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 510.

Конкурсні пропозиції подаються щоденно, окрім вихідних днів з 0830 по 1700.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій о 09.00 годині 24 лютого 2023 року.

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою. На зворотному боці останньої сторінки пропозиції конкурсних торгів місце її прошиття має бути заклеєно контрольним папірцем з маркуванням «Прошито та пронумеровано _____ (зазначити кількість) аркушів» та засвідчено підписом Учасника або його уповноваженої особи. Пропозиція конкурсних торгів запечатується у одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника (при наявності), а також підписи посадової особи учасника, яка має повноваження щодо підписання конкурсної пропозиції. Учасник конкурсу має право подати лише одну пропозицію конкурсних торгів. Подання більш ніж однієї пропозиції конкурсних торгів зумовить відхилення як таких, що не відповідають умовам документації конкурсних торгів. Усі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника процедури закупівлі повинні бути пронумеровані. Документи у складі пропозиції конкурсних торгів мають бути без поправок, дописок тощо, за винятком виправлень помилок, зроблено Учасником. У останньому випадку такі виправлення мають бути засвідчені печаткою Учасника та написом «Виправленому вірити» із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи, що здійснила таке виправлення , а також дати виправлення. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою. Конверти з конкурсним пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу без розгляду. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку. Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам; обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів; вимоги до конкурсних пропозицій конкурсної документації можна ознайомитись на офіційному порталі Вінницької міської ради: vmr.gov.ua/.

Таблиця DOCX-файл, 0,01 МБайт

Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року"

Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року"

7 грудня відкрита зустріч бізнесу з Андрієм Длігачем

Бізнес – спільнота «Board» у партнерстві з Вінницькою міською радою організовує проведення відкритої зустрічі бізнесу з Андрієм Длігачем - засновником міжнародної спільноти Board, головою Advanter Group, стратегом та візіонером.

Запрошуємо Вас взяти участь у вечірньому Board 07 грудня 2022 року о 18:00 на тему: «Перспективи Української економіки і проривні бізнес-моделі», яка проходитиме у м. Вінниці за адресою: вул. Соборна, 34, концертна зала ресторану «Монблан».

Для підтвердження своєї участі необхідно зареєструватися за посиланням: https://www.facebook.com/263429024470253/posts/1361375661342245/?d=n&mibextid=Np5ng4

Пам’ятка щодо першочергових дій у разі виявлення предметів з ознаками вибухових пристроїв, а також осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

У разі виявлення особою предмета, що за зовнішнім виглядом може бути вибуховим пристроєм (ВП), необхідно:

  • негайно повідомити чергові частини Управління СБ України або Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за тел.: 53-13-09, або за номером «102»;
  • не торкатись підозрілого предмету і до приїзду правоохоронців застерігати від цього оточуючих осіб;
  • у разі потреби, організувати евакуацію людей з будівлі чи території, де виявлений ВП;
  • суворо дотримуватись вказівок спеціалістів-вибухотехніків або інших представників правоохоронних структур.

Характерні ознаки предметів, що можуть належати до ВП:

  • предмети (валізи, сумки, футляри, барсетки, пакунки, коробки, пакети тощо) залишені без нагляду в громадських місцях, адміністративних приміщеннях, місцях масового скупчення людей;
  • предмети мають вигляд боєприпасів, навчально-імітаційних, сигнальних, освітлювальних, піротехнічних виробів чи їх елементів;
  • наявність звуку працюючого годинникового механізму, джерелом якого є предмет;
  • наявність запаху розчинника, паливно-мастильних матеріалів, хімічних речовин тощо;
  • наявність диму, джерелом якого є предмет;
  • наявність елементів (деталей), що не відповідають його прямому призначенню;
  • невідповідність ваги предмета його об’єму;
  • наявність будь-якого додаткового контакту предмета з об'єктами навколишньої обстановки;
  • наявність у дверях, вікнах, люках будь-яких сторонніх предметів, закріпленого дроту, ниток, важелів, шнурів тощо;
  • наявність стороннього сміття, порушення ґрунту за відсутності пояснень щодо їх виникнення у відповідних служб;
  • тривале, без виправданих причин, перебування автотранспортних засобів поруч з адміністративними будівлями, промисловими об’єктами та місцями масового скупчення людей. Треба пам’ятати, що марна трата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв!

Зовнішні ознаки та дії, що можуть вказувати на належність особи чи групи осіб до терористичної чи диверсійно-розвідувальної групи:

  • слабка орієнтація у населеному пункті чи іншій місцевості;
  • використання підроблених документів або документів з ознаками підробки;
  • невпевненість під час підрахунку готівки в українській валюті, наявність значної кількості коштів у готівці;
  • використання карток банківських установ, не представлених у регіоні;
  • пошук або придбання військового або спеціального одягу та нашивок, знаків та емблем українських силових відомств;
  • прагнення придбати, або винаймати житло у конкретному місці без претензій щодо його вартості (аналогічно у разі придбання автомобіля);
  • нав’язливість у встановленні контактів з особами та надмірна щедрість під час відвідування розважальних закладів (кафе, ресторани, клуби тощо);
  • намагання вивідати (наприклад шляхом заведення розмови на асоціативні теми) інформацію про плани розгортання та застосування військової (спеціальної) техніки та особового складу Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України чи інших силових відомств, їх передислокацію (маршрути висунення, кінцеві пункти, стан боєздатності та ступінь боєготовності, укомплектованість живою силою, боєприпасами, озброєнням, ПММ, провіантом, іншим);
  • проведення збору закритої інформації щодо особливо важливих державних об’єктів, підприємств, установ та організацій залізничного, автомобільного та авіаційного транспорту, зв'язку, електроенергетики, магістральних трубопроводів, терміналів, арсеналів, гідротехнічних споруд, правоохоронних структур, військових формувань області, інших (далі ОВО), а також приватних і компрометуючих відомостей про державних та громадських діячів, керівників та інших посадовців зазначених об'єктів;
  • спроби з’ясування особливостей, недоліків та проблем охоронних та режимних заходів на ОВО, їх уразливих ділянок (шляхом встановлення та поглиблення контактів з персоналом ОВО, або шляхом працевлаштування, чи наполегливих спроб переведення працівника на роботу саме на ці ділянки, наприклад: на склад зберігання рідкого хлору на підприємстві водопостачання);
  • намагання отримати зразки документів, перепусток на ОВО та їх підроблення;
  • дестабілізація обстановки шляхом проведення резонансних злочинів (вибухи, вбивства, напади, пограбування) під виглядом загальнокримінальних;
  • розповсюдження панічних чуток у безпосередньому спілкуванні з оточуючими, шляхом виготовлення та розповсюдження газет, листівок, брошур тощо, або через ЗМІ та соціальні мережі Інтернету, пошук та фінансування з цією метою спільників та підбурювачів;
  • перебування в лісових масивах та лісосмугах, біля водоймищ (річок, ставків) під виглядом рибалок, мисливців, туристів, з метою легендування свого місцезнаходження в районах розташування вразливих в терористичному відношенні об'єктів (магістральних газогонів, хімічних підприємств, ГЕС, плотин, тощо);
  • використання лісових масивів, чагарників та ярів для скритного переміщення територією України, а також гротів, землянок, покинутих або незавершених будівель, підвалів та горищ жилих осель для прихованого проживання;
  • звернення до медичних закладів регіону з ушкодженнями, отриманими внаслідок застосування вогнепальної чи холодної зброї, пожеж чи вибухів, осколочно-фугасних поранень, закупівля в аптечній мережі сильнодіючих медичних препаратів поза встановленим порядком їх придбання.

Основні правила поведінки у разі захоплення Вас заручником

  1. По можливості якомога швидше опануйте себе, заспокойтеся, не піддавайтеся паніці, не допускайте істеричних проявів. Емоційно неврівноважена людина, яка від страху впадає в паніку, лякає терористів своєю непередбачуваністю, і її, швидше за все, вб’ють першою.
  2. Якщо вас поранено, старайтеся не рухатися. Так ви зменшите втрату крові.
  3. Надавайте допомогу і психологічну підтримку тим, хто слабший - пораненим, жінкам, дітям, особам похилого віку. Уникайте дратівливості та конфліктів при спілкуванні з іншими заручниками.
  4. Не ризикуйте своїм власним життям і життям оточуючих. Не допускайте дій, які можуть спровокувати терористів на застосування зброї і призвести до людських жертв (не кидайтеся на терористів, не вихоплюйте зброю, якщо не впевнені в успішності своїх дій).
  5. Не намагайтеся умовити терористів, розчулити їх тощо. У той же час не принижуйтеся і не благайте про пощаду.
  6. Говоріть спокійним голосом, уникайте викличного, ворожого тону.
  7. За необхідності виконуйте розпорядження терористів, особливо протягом перших 30-60 хвилин після нападу. Не вступайте з ними в суперечку, терпіть образи та приниження.
  8. Постарайтеся переконати терористів забезпечити вам та іншим заручникам людські умови існування.
  9. Запитуйте дозвіл на вчинення будь-яких дій (сісти, встати, попити, вийти в туалет).
  10. Для підтримання сил їжте, якщо маєте припаси, запитавши дозволу на це у терористів.
  11. Використовуйте будь-яку можливість для відпочинку. Стрес, у стані якого перебувають заручники, через деякий час призводить до повного нервового виснаження.
  12. За можливості дотримуйтеся вимог особистої гігієни.
  13. Старайтеся виконувати доступні фізичні вправи.
  14. Застосовуйте техніки розслаблення, спробуйте чимось зайняти інтелект (читанням, письмом, тренуванням пам’яті, розв’язуванням математичних задач тощо).
  15. Терористи зазвичай відбирають у заручників годинники, мобільні телефони, щоб ізолювати їх від зовнішнього світу. Тому при тривалому утриманні в полоні слідкуйте за часом, відмічайте зміну дня та ночі, ведіть, тобто запам’ятовуйте перебіг (календар) подій.
  16. Будьте уважні. Намагайтеся запам’ятати імена (прізвиська), прикмети, голоси, особливості поведінки терористів, зміст їх розмов між собою. Ця інформація буде дуже важливою для правоохоронних органів після знешкодження терористів і звільнення заручників.
  17. У випадку штурму спецпідрозділами правоохоронних органів приміщення, в якому вас утримують, негайно ляжте на підлогу обличчям униз, якомога далі від вікон і дверей. Ні в якому разі не беріть до рук зброю, кинуту терористами, інакше вас можуть прийняти за одного з них.
  18. Більшість колишніх заручників протягом досить тривалого часу переживає посттравматичний стресовий розлад, симптомами якого можуть бути порушення сну, втрата апетиту, апатія, раптові спалахи гніву, труднощі у спілкуванні з близькими. Тому в перші дні після звільнення вам необхідно звернутися до медичних закладів за кваліфікованою психологічною допомогою.

Проєкт Стратегії розвитку культури Вінницької міської територіальної громади до 2025 року

Пропозиції та зауваження до проєкту Стратегії можна надсилати на електрону пошту vin4cult@gmail.com  до 30 листопада 2022 року!

Детальніше за посиланням.

29 листопада відбудеться Всеукраїнський день добрих справ, який об’єднує людей навколо благодійності

Благодійна організація «Фонд родини Загорій» спільно з всесвітньо відомим брендом благодійності «Щедрий Вівторок» популяризує благодійність, робить багато активностей, які спонукають робити добрі справи в простий спосіб.

«Щедрий Вівторок» – це глобальний рух, свято, коли кожен із задоволенням робить маленьку чи велику добру справу та ділиться цим з оточуючими. В Україні він проходить з 2018 року. Мета руху – популяризувати благодійність та на власному досвіді довести: добрі справи робити легко.

Цього року підтримати ініціативу креативними та яскравими ідеями просять школи, благодійні та громадські організації нашого міста.

До «Щедрого Вівторка» можна доєднатись із будь-якою доброю справою. Але можна доєднатись і до головного збору – разом з BeKind, в рамках якого буде придбано 1000 наборів для новонароджених українців.

Детальнішу інформацію про «Щедрий Вівторок» можна дізнатись на сайті та соціальних мережах: https://givingtuesday.org.ua/, фейсбук - https://www.facebook.com/GivingTuesdayUA/ Instagram – @giving_tuesday_ua

Повідомлення про проведення громадських слухань з обговорення проектів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік

Виконавчий комітет Вінницької міської ради підготував проекти Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік.

Просимо всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні цих питань на громадських слуханнях, які відбудуться 07 грудня 2022 р., за адресою: м.Вінниця, вул.600-річчя, 21 (підземні приміщення – спортивна зала). Початок о 15-00 год.

Проєкти рішень міської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік» та «Про бюджет Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік» в повному обсязі будуть розміщені на офіційному сайті Вінницької міської ради www.vmr.gov.ua з 01.12.2022р.

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

• роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; • отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; • встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; • заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни; • інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини.

Тут ви можете повідомити:

• про дитину, яка загубилася; • про злочин, скоєний проти дитини; • якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих; • якщо вам відомі факти депортації дитини; • про примусову зміну громадянства та документів дитини; • про інші порушення прав дитини під час війни.

В режимі онлайн:

0800-50-17-20 (безкоштовно) 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону) hotline@ombudsman.gov.ua

В режимі офлайн під час особистого звернення: понеділок - четвер з 9:00-13:00, 13:45-18:00 пʼятниця з 9:00-13:00, 13:45-17:00, вихідні дні — субота, неділя Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8

Додатково надаємо консультації: через портал «Діти війни» — сайт: https://childrenofwar.gov.ua/

Енергетичний форум за підтримки Міністерства розвитку громад та територій

Через повномасштабну війну Україну чекає найскладніший опалювальний сезон в історії. Запас енергоресурсів обмежений, тому взимку в оселях українців буде холодніше, а внаслідок постійних обстрілів енергетична інфраструктура знаходиться під загрозою.

Озброєний — отже, підготовлений! Саме цей вислів сьогодні є актуальним на усіх фронтах.

Збройні Сили України наближають нашу перемогу, а ми підтримуємо економічний фронт, об'єднавшись, спільними зусиллями демонструємо знання, державну підтримку та технологічні можливості — витримаємо виклик на енергетичному фронті

16.11.2022 в Києві відбудеться енергетичний форум за підтримки Міністерства розвитку громад та територій.

Формат - офлайн!

  • Які першочергові плани післявоєнної відбудови енергетичної інфраструктури?
  • Як не замерзнути взимку? Комплексні рішення для житлового та нежитлового фондів.
  • Як бізнес боже допомогти громадам підготуватися до опалювального сезону.
  • Які є міжнародні програми фінансування проєктів термомодернізації.
  • Громада у дії - як мери міст та очільники територіальних громад оговтуються після нищівних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури
  • Які джерела енергії стануть рятівними для проходження опалювального сезону

Ці та інші питання - в рамках енергетичного форуму "Незалежна теплоенергетика"

Реєстрація обов'язкова: https://bit.ly/3MrluTp

Підписуйтесь: ФБ: https://www.facebook.com/hub.kyiv.ua Телеграм-канал: https://t.me/HubKyiv

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів: +38 0673757637

Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню рідких побутових відходів з території Вінницької міської територіальної громади, відбудеться 09 грудня 2022 року

 Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню рідких побутових відходів з території Вінницької міської територіальної громади, відбудеться 09 грудня 2022 року.

 Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Вінницької міської територіальної громади. 21100, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Соборна, 59,

 Підставою для проведення конкурсу є Постанова Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 та рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 10.02.2022 №335 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (рідкі відходи) з території Вінницької міської територіальної громади»

 Місце, дата та час проведення конкурсу:

Місце: 21050, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 524

Дата: 09 грудня 2022 року

Час: 10.00.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів можна у начальника відділу утримання об’єктів благоустрою Хілінського Вячеслава Аполлінарійовича, телефон: (0432)-59-53-48, тел./факс: (0432)-59-52-62, Е-mail: Hilinskuy@vmr.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

  1. Наявність матеріально-технічної бази. Наявність менш зношених та в достатній кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів (рідкі відходи), що утворюються на території Вінницької міської територіальної громади.
  2. Наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів.
  3. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців).
  4. Створення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів.
  5. Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів (рідкі відходи).
  6. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів (рідкі відходи) відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил.  Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів (рідкі відходи): Орієнтовні показники:
  • площа території Вінницької міської територіальної громади – 11320 га;
  • житловий фонд представлений 36951 одноквартирними житловими будинками;
  • протяжність міських шляхів 431,4км в тому числі з твердим покриттям 384,4 км;
  • відстань від межі міста очисних спорудах каналізації КП «Вінницяоблводоканал», – 12 км.   Таблиця з назвами об’єкта утворення побутових відходів та показниками під текстом 

 Рідкі відходи зібрані з території Вінницької міської територіальної громади утилізують на очисних спорудах каналізації КП «Вінницяоблводоканал», розміщених за адресою: вул. Сабарівське шосе, 10

 Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті щоденно, окрім вихідних днів з 0830 по 1700 в каб. 510 Вінницької міської ради. На конверті повинно бути зазначено: повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція; маркування: «Не відкривати до 09 грудня 2022 10.00 години за Київським часом».

Місце подання конкурсних пропозицій – 21050, Вінницька область, Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 510. Конкурсні пропозиції подаються щоденно, окрім вихідних днів з 08:30 по 17:00.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій о 09.00 годині 09 грудня 2022 року.

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою. На зворотному боці останньої сторінки пропозиції конкурсних торгів місце її прошиття має бути заклеєно контрольним папірцем з маркуванням «Прошито та пронумеровано _____ (зазначити кількість) аркушів» та засвідчено підписом Учасника або його уповноваженої особи. Пропозиція конкурсних торгів запечатується у одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника (при наявності), а також підписи посадової особи учасника, яка має повноваження щодо підписання конкурсної пропозиції. Учасник конкурсу має право подати лише одну пропозицію конкурсних торгів. Подання більш ніж однієї пропозиції конкурсних торгів зумовить відхилення як таких, що не відповідають умовам документації конкурсних торгів. Усі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника процедури закупівлі повинні бути пронумеровані. Документи у складі пропозиції конкурсних торгів мають бути без поправок, дописок тощо, за винятком виправлень помилок, зроблено Учасником. У останньому випадку такі виправлення мають бути засвідчені печаткою Учасника та написом «Виправленому вірити» із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи, що здійснила таке виправлення , а також дати виправлення. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою. Конверти з конкурсним пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу без розгляду. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку. Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам; обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів; вимоги до конкурсних пропозицій конкурсної документації можна ознайомитись на офіційному порталі Вінницької міської ради: vmr.gov.ua/.

Таблиця до оголошення DOCX-файл, 0,01 МБайт

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Правила пожежної безпеки в екосистемах

У пожежонебезпечний період в лісі заборонено:

Правила пожежної безпеки в лісі

Не провокуйте пожежі в екосистемах

Права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану

Права споживачів на придбання через інтернет-магазин "ДроваЄ"

Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню побутових відходів

  • Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню побутових відходів з території одноквартирних житлових будинків, що знаходяться на території Вінницької міської територіальної громади, відбудеться 30 листопада 2022 року.
  • Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Вінницької міської територіальної громади. 21100, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 59,
  • Підставою для проведення конкурсу є Постанова Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 та рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 18.08.2022 №1676 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з території одноквартирних житлових будинків»
  • Місце, дата та час проведення конкурсу: Місце: 21100, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 524 Дата: 30 листопада 2022 року Час: 10.00.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів можна у начальника відділу утримання об’єктів благоустрою Хілінський Вячеслав Аполлінарійович, телефон: (0432)-59-53-48, тел./факс: (0432)-59-52-62, Е-mail: Hilinskuy@vmr.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

  1. Наявність матеріально-технічної бази. Наявність менш зношених та в достатній кількості спеціально обладнаних транспортних засобів навантаження та перевезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові розміщених у межах певної території.
  2. Наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів.
  3. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців).
  4. Створення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів.
  5. Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів.
  6. Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів.
  7. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил.
  8. Способи поводження з побутовими відходам, яким надається перевага, у порядку спадання: повторне використання; використання як вторинної сировини; отримання електричної чи теплової енергії; утилізація побутових відходів.
  • Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: розміри та межі певної території населеного пункту та перелік розміщених у зазначених межах об'єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження

Орієнтовні показники:

  • площа території Вінницької міської територіальної громади – 11320 га;
  • житловий фонд представлений 29551 одноквартирними житловими будинками;
  • кількість місць розташування складування побутового сміття, листя та відходів деревини – 9;
  • протяжність міських шляхів 431,4км в тому числі з твердим покриттям 384,4 км;
  • відстань від межі міста до полігону ТПВ – 7 км.
  • Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення
  • Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами.

Таблицю знайдете вкінці оголошення.

  • Відходи зібрані з території Вінницької міської територіальної громади утилізують на полігоні побутових відходів, розміщеному за адресою: Вінницький р-н, 7-й км Турбівського шосе за межами с. Стадниця.
  • Загальна площа 16,02 га, робоча площина 13,8 га, господарча зона складає 2,22 га.
  • Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті щоденно, окрім вихідних днів з 0830 по 1700 в каб. 510 Вінницької міської ради. На конверті повинно бути зазначено: повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція; маркування: «Не відкривати до 30 листопада 2022 10.00 години за Київським часом».

Місце подання конкурсних пропозицій – 21100, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 510. Конкурсні пропозиції подаються щоденно, окрім вихідних днів з 0830 по 1700.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій о 09.00 годині 30 листопада 2022 року.

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою. На зворотному боці останньої сторінки пропозиції конкурсних торгів місце її прошиття має бути заклеєно контрольним папірцем з маркуванням «Прошито та пронумеровано (зазначити кількість) аркушів» та засвідчено підписом Учасника або його уповноваженої особи. Пропозиція конкурсних торгів запечатується у одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника (при наявності), а також підписи посадової особи учасника, яка має повноваження щодо підписання конкурсної пропозиції. Учасник конкурсу має право подати лише одну пропозицію конкурсних торгів. Подання більш ніж однієї пропозиції конкурсних торгів зумовить відхилення як таких, що не відповідають умовам документації конкурсних торгів. Усі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника процедури закупівлі повинні бути пронумеровані. Документи у складі пропозиції конкурсних торгів мають бути без поправок, дописок тощо, за винятком виправлень помилок, зроблено Учасником. У останньому випадку такі виправлення мають бути засвідчені печаткою Учасника та написом «Виправленому вірити» із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи, що здійснила таке виправлення , а також дати виправлення. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою. Конверти з конкурсним пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу без розгляду. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку. Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам; обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів; вимоги до конкурсних пропозицій конкурсної документації можна ознайомитись на офіційному порталі Вінницької міської ради: vmr.gov.ua/.

Таблиця

Таблиця DOCX-файл, 0,01 МБайт

До уваги керівникам підприємств, які релокувались до Вінницького району!!!

Чимало підприємств опинилися в районах активних бойових дій і змушені були евакуюватися у більш безпечні регіони або припинити роботу. Однак навіть ті бізнеси, які відносно далеко від обстрілів, потерпають через проблеми з логістикою та нестачу сировини. Так, від початку повномасштабної війни в Україні до Вінниці переїхали вже 138 підприємств, 96 з яких вже розпочали свою діяльність. Бізнес переїхав з Маріуполя, Харкова, Києва, Донеччини, Херсону, Мелітополя та Дніпра. Створено уже 900 робочих місць на нових виробництвах.

Вiнницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області нагадує юридичним особам та фізичним особами підприємцям щодо необхідності подання декларант відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки!

У зв'язку із початком збройної агресії російської Федерації, для мінімізації ризиків економiчнiй безпеці держави, ДСНС на період дії воєнного стану обмежила доступ до порталу електронних послуг (далі - портал) у зв'язку із тим, що певна інформація про суб’єкта господарювання з порталу знаходилась у публічному доступі.

Тому, декларація може бути подана у паперовій формі. Декларація заповнюється суб'єктом господарювання і подається ним або надсилаються рекомендованим листом за місцем розташування об'єкта (об’єктів) нерухомості до адміністратора Центру надання адміністративних послуг або Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області.

Зразок заяви та бланк декларація розміщені на офіційному порталі ЦНАП. За умови подання повного пакету документів та відсутності зауважень до нього декларація реєструється ДСНС або її територіальним органом. Перший примірник декларації зберігається в ДСНС, другий примірник не пізніше наступного робочого дня після реєстрації передається в ЦНАП з відміткою про дату і номер реєстрації декларації, де і видається заявнику.

Звертайтесь до Центрів надання адміністративних послуг за адресами: м Вінниця, вул. Пушкіна, 38; м. Вінниця, пр. Космонавтів, 30; м. Вінниця, вул. Замостянська, 7: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 85; м. Вінниця, вул. Київська, 31: смт. Десна, вул. Гагаріна, 2; с. Вінницькі Хутори, вул. Сагайдачного, 91; с. Мал. Крушлинці, пров. Незалежності. 2; с. Писарівка, пров. Покровський, 1-а; с. Стадниця, вул. Шевченко, 2: м. Погребище, вул. Б. Хмельницького, 81; м. Липовець, вул. В. Липківського, 30; смт. Турбів, вул. Миру, 42; м. Гнівань, ул. Соборна, 64: смт. Тиврів, вул. Тиверська, 47, смт. Оратів, вул. Героїв Майдану, 82; м. Немирів, вул. Соборна, 26; смт. Літин, вул. Соборна, 7: смт. Вороновиця. вул. Козацький шлях, 68; с. Агрономічне, вул. Мічуріна, 12: м. Іллінці, вул. Соборна, 22: смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги.

Оголошення! Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню рідких побутових відходів з території Вінницької міської територіальної громади, відбудеться 31 жовтня 2022 року

ОГОЛОШЕННЯ! Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню побутових відходів з території одноквартирних житлових будинків, що знаходяться на території Вінницької міської територіальної громади, відбудеться 24 жовтня 2022 року

ОГОЛОШЕННЯ! Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню побутових відходів з території приєднаних до Вінницької міської територіальної громади сіл Вінницькі Хутори, Щітки, Писарівка, Гавришівка, Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, відбудеться 16 травня 2022 року

Правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період

Вінницьке районне управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області повідомляє, що кожного року з настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду стан протипожежного захисту на території Вінницької міської територіальної громади значно ускладнюється. В цей період виникає більше половини всіх пожеж. Загибель людей становить понад 70 % від їх загальної кількості.

Щоб зберегти своє та життя близьких вам людей, дотримуйтесь наступних правил пожежної безпеки, а саме:

  • не допускайте використання для обігріву приміщень несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів та газових кухонних плит;
  • в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені таким чином, щоб уникнути перекидання, обмежте доступ до них дітей;
  • відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м;
  • дотримуєтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення в будинках;
  • не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, праски тощо;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності;
  • не допускайте застосування саморобних некаліброваних плавких вставок в запобіжниках електричного струму;
  • не здійснюйте випалювання сміття та рослинних залишків;
  • не розводьте відкритий вогонь біля лісової зони, в полях;
  • не залишайте недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці;
  • не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд;
  • не залишайте без нагляду багаття та не дозволяйте дітям бавитися біля нього;
  • залишаючи місце відпочинку, обов’язково загасіть вогнище водою чи піском до повного припинення горіння або тління.
  • тримайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недосяжних для них місцях. Діти віком від двох років здатні самостійно їх запалити. Ніколи не заохочуйте та не дозволяйте дітям бавитися зі сірниками і запальничками та вважати їх іграшками;

Пам'ятайте, що не дотримання вимог пожежної безпеки може призвести до трагічних наслідків. У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте 101!

Не додавай роботи тим, хто рятує життя – не порушуй Правил дорожнього руху

Рятувальні служби з початком повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, почали працювати в посиленому режимі. Війна додала роботи медикам, поліцейським і рятувальникам. Звичний список справ поповнився пораненими, завалами зруйнованих будинків, викликами на підозри мінувань тощо. У цих випадках екстрені служби - незамінні.

В умовах війни допомога кожного з нас ‒ це не додавати роботи тим, хто рятує життя українців. Зокрема, дотримання правил дорожнього руху стало ще важливішим. Наш щоденний внесок у місію рятувальників, медиків та поліції – не стати винуватцем ДТП і дотримуватися Правил дорожнього руху. Нагадаємо, що адміністративну та кримінальну відповідальність ніхто не відміняв. Все так само не можна керувати транспортним засобом в стані сп’яніння і порушувати швидкість та інші вимоги ПДР.

«Не додавай роботи» – спільна інформаційна кампанія Центру демократії та верховенства права і креативного агентство Provid у межах Кампанії «За безпечні дороги».

Розпочинається український проект "Армія дронів"

У Вінниці оголосили архітектурний конкурс на проєкт нового дитсадка на Поділлі

Стартувала реєстрація на участь у замовленому архітектурному конкурсі на найкращий ескізний проєкт дитячого дошкільного закладу на території житлового мікрорайону "Поділля" у м. Вінниці. Конкурс проводиться відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 11.08.2022р. №1644.

Метою конкурсу є отримання найкращих пропозицій щодо архітектурної концепції будівлі, забезпечення позитивного архітектурного ефекту впливу на формування архітектурного ансамблю мікрорайону «Поділля», забезпечення використання енергоефективних та екологічних технологій у будівництві та процесі майбутньої експлуатації будівлі.

Термін проведення конкурсу – до 09.12.2022 р.

Замовник – департамент капітального будівництва ВМР.

Організатори - департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради спільно з департаментом освіти Вінницької міської ради.

Деталі за посиланням: https://vmr.gov.ua/departament-arkhitektury-ta-mitobuduvannia-vinnytskoi-miskoi-rady#parentHorizontalTab8|undefined1

Форма реєстрації: https://forms.gle/NdqnrbY4JxBeQVpX8

Вінницька міська рада оголошує конкурс з вибору керуючої компанії Вінницького індустріального парку

Оголошення «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з території одноквартирних житлових будинків»

УВАГА! Департамент соціальної політики міської ради повідомляє!

19 серпня 2022 року Урядом ухвалено постанову № 923 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам», якою передбачено наступне:

 допомога надається з 1 числа місяця, наступного за місяцем в якому відповідну територіальну громаду включено до переліку громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);

 якщо внутрішньо переміщена особа подала заяву до 30 квітня 2022 року та не отримала допомогу, допомога надається за період, коли така особа мала право на виплату на підставі сформованого Мінцифрою відповідного переліку внутрішньо переміщених осіб, або звернутися особисто із заявою чи надіслати заяву поштою до органу соціального захисту населення;

 для отримання допомоги необхідно додатково подати інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви через Портал Дія;

 термін подання зазначеної заяви на допомогу із підтвердженою інформацією - до 1 жовтня 2022 року.

За додатковими роз’ясненнями Ви можете звернутися за телефонами:

• 097-101-45-18, 063-856-62-75, 50-86-70, 50-86-77 - управління соціального захисту населення (Лівобережне): м. Вінниця вул. Замостянська, 7.

• 097-101-58-40, 063-856-62-72, 50-83-88, 50-91-33 - управління соціального захисту населення (Правобережне): м. Вінниця прос. Космонавтів, 30.

Пам’ятка про правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни

Інформація Держенергонагляду

До уваги керівників теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплопостачальних та теплосервісних організацій

До уваги керівників підприємств, установ та організацій споживачів теплової енергії (лікувальних, дошкільних, навчальних та інших закладів соціального призначення)

Інформація Уповноваженого із захисту державної мови щодо окремих норм Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, які набирають чинності з 16 липня 2022 року

З 16 липня 2022 року набирають чинності окремі норми Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі- Закон), які стосуються використання мови в мережі Інтернет та мови інтерфейсів комп'ютерних програм, встановлених на товарах. Також з 16 липня 2022 року Уповноважений із захисту державної мови може накладати адміністративні стягнення за порушення Закону відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Зокрема йдеться про такі норми Закону:

1.частина друга статті 27, якою встановлюється, що «комп’ютерна програма з користувацьким інтерфейсом, встановлена на товарах, що реалізуються в Україні, повинна мати користувацький інтерфейс державною мовою, який за обсягом та змістом має містити не менше інформації, ніж іншомовні версії такого інтерфейсу. Недотримання цієї вимоги має наслідки, визначені законодавством про захист прав споживачів для реалізації товару неналежної якості.»

2.частина шоста статті 27, якою встановлюється, що:«інтернет-представництва (в тому числі веб-сайти, веб-сторінки в соціальних мережах) органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності, засобів масової інформації, зареєстрованих в Україні, а також суб’єктів господарювання, що реалізують товари і послуги в Україні та зареєстровані в Україні, виконуються державною мовою. Поряд з версією інтернет-представництв (у тому числі веб-сайтів, веб-сторінок у соціальних мережах), виконаних державною мовою, можуть існувати версії іншими мовами. Версія інтернет-представництва державною мовою повинна мати не менше за обсягом та змістом інформації, ніж іншомовні версії, та завантажуватись за замовчуванням для користувачів в Україні. Для іноземних суб’єктів господарювання, що реалізують товари і послуги в Україні та мають в Україні дочірні підприємства, філії, представництва, версія веб-сайту державною мовою повинна містити достатню за обсягом та змістом інформацію для зрозумілої навігації та розкриття мети діяльності власника такого інтернет представництва. Версія такого веб-сайту державною мовою для користувачів в Україні повинна завантажуватися за замовчуванням. Ця норма не поширюється на інтернет-представництва засобів масової інформації, зазначених у частині п’ятій статті 25 Закону (які видаються винятково кримськотатарською мовою, іншими мовами корінних народів України, англійською мовою, іншою офіційною мовою Європейського Союзу).»

3.підпункт 1 пункту 7 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, яким вносяться зміни в Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Зміни передбачають можливість для Уповноваженого із захисту державної мови накладати адміністративні стягнення за порушення Закону. Зокрема змінами передбачено доповнити КУпАП статтями 188-52 і 188-53 такого змісту: Стаття 188-52. Порушення закону щодо функціонування і застосування української мови як державної

Порушення вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо застосування державної мови під час засідань, заходів, зустрічей і робочого спілкування, в актах, діловодстві та документообігу в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим і органах місцевого самоврядування, на державних і комунальних підприємствах, в установах та організаціях, інших суб’єктах господарювання державної і комунальної форми власності, у судочинстві та діловодстві у судах України, в органах правопорядку, розвідувальних органах, державних органах спеціального призначення з правоохоронними функціями, на державному кордоні України, у процесі виборів та референдумів, у міжнародних договорах України - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 - 6800 гривень) або попередження, якщо порушення вчинене вперше.

Порушення вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо застосування державної мови у сфері освіти, науки, культури, книговидання, у користувацьких інтерфейсах комп’ютерних програм та веб-сайтів, у сфері інформації для загального ознайомлення, публічних заходів, технічної і проектної документації, реклами, охорони здоров’я, спорту, телекомунікацій та поштового зв’язку, транспорту - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 - 5100 гривень) або попередження, якщо порушення вчинене вперше.

Порушення вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо застосування державної мови друкованими засобами масової інформації - тягнуть за собою накладення штрафу від чотирьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6800 - 8500 гривень) або попередження, якщо порушення вчинене вперше. Інші, ніж визначені частинами першою - третьою цієї статті, порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо порядку застосування державної мови - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 - 5100 гривень) або попередження, якщо порушення вчинене вперше.

Повторне протягом року вчинення порушення з числа зазначених у частинах першій - четвертій цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 - 11900 гривень).

Стаття 188-53. Невиконання законних вимог Уповноваженого із захисту державної мови під час здійснення ним державного контролю за застосуванням державної мови

Повторне невиконання законних вимог Уповноваженого із захисту державної мови під час здійснення ним державного контролю за застосуванням державної мови - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» (1700 - 3400 гривень).

Більше інформації про застосування законодавства про державну мову можна дізнатися в розділі «Інформування» на сайті Уповноваженого із захисту державної мови за посиланням: https://mova-ombudsman.gov.ua/informuvannya

До уваги керівників підприємств, які релокувались до Вінницького району!

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області нагадує юридичним особам та фізичним особами, підприємцям щодо необхідності подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки!

У зв’язку з початком збройної агресії російської федерації, для мінімізації ризиків економічній безпеці держави, ДСНС на період дії воєнного стану обмежила доступ до порталу електронних послуг (далі - портал) у зв’язку із тим, що певна інформація про суб’єкта господарювання з порталу знаходилась у публічному доступі.

Тому, декларація може бути подана у паперовій формі. Декларація заповнюється суб’єктом господарювання і подається ним або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об’єкта (об’єктів) нерухомості до адміністратора Центру надання адміністративних послуг або Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області.

Зразок заяви та бланк декларації розміщені на офіційному порталі ЦНАП. За умови подання повного пакету документів та відсутності зауважень до нього декларація реєструється ДСНС або її територіальним органом. Перший примірник декларації зберігається в ДСНС, другий примірник не пізніше наступного робочого дня після реєстрації передається в ЦНАП з відміткою про дату і номер реєстрації декларації, де і видається заявнику.

Звертайтесь до Центрів надання адміністративних послуг за адресами: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38; м. Вінниця, пр. Космонавтів, 30; м. Вінниця, вул. Замостянська, 7; м. Вінниця, вул. Брацлавська, 85; м. Вінниця, вул. Київська, 31.

У «Дії» нова послуга – «єРобота»: як нею користуватися?

З 01 липня 2022 стартувала нова економічна стратегія Уряду - програма «єРобота» - гранти від держави на створення власної справи, розширення малого середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри.

На порталі «Дія» за кілька кліків ви можете подати заявку на гранти для власної справи.

Програма «єРобота» спрямована створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць та складається з шести проєктів єРобота: СВОЯ СПРАВА, НОВИЙ РІВЕНЬ, СВІЙ САД, СВОЯ ТЕПЛИЦЯ, СТАРТ В ІТ, СТАРТАП за посиланням:https://www.kmu.gov.ua/news/denis-shmigal-vidsogodni-mozhna-podati-zayavki-za-programoyu-yerobota.

Заявку на безповоротний грант по 4 проєктам єРобота можна подати через Дію за посиланням:

«Власна справа»: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

«Грант на сад» https://diia.gov.ua/services/grant-na-sad

«Грант на теплицю» https://diia.gov.ua/services/grant-na-teplicyu

«Грант на переробне підприємництво» https://diia.gov.ua/services/grant-na-pererobne-pidpriyemstvo

У межах урядової програми єРобота українці можуть отримати гранти для створення або розвитку бізнесу за напрямами:

 Мікрогрант для власної справи зі створенням робочих місць; План – видати 20 000 грантів на загальну суму 5 млрд грн. Хто може взяти участь?

 Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи:

  • які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;
  • які не провадять господарську діяльність на території росії;
  • які не перебувають під санкціями;
  • щодо яких не порушено справи про банкрутство;
  • щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;
  • які не мають заборгованості перед бюджетом.

 Видаватимуть на будь-який малий бізнес – пошив одягу і взуття, хімчистка, сервісний чи ремонтний центр, СТО, монтажні роботи тощо.

Як отримати грант?

 Для отримання гранту треба буде подати онлайн - заявку через портал Дія чи у відділенні "Ощадбанку", додавши до заявки бізнес-план за формою. З прикладом заповненого бізнес-плану ви можете ознайомитися тут. Подання заявки: до 20 хвилин.

 Протягом 10 робочих днів фахівці Ощадбанку та Державного центру зайнятості приймають рішення, перевіривши заяву уповноваженим банком та розглянувши ваш бізнес-план. Якщо бізнес - план відповідає критеріям програми, грантові кошти будуть перераховані на окремий рахунок.

За яким призначенням можна використати отримані кошти?

 Грант буде цільовим, гроші можна буде витратити тільки на:

  • придбання обладнання;
  • закупівлю сировини;
  • орендну плату (не більше 25% від суми гранту);
  • лізинг обладнання.

Чи виникають зобов'язання перед державою в разі отримання гранту?

 У разі отримання гранту ви маєте:

  • створити хоча б одне робоче місце;
  • здійснювати діяльність не менше 3 років;
  • сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників.

 Створення садів та теплиць;

План – видати 3 000 грантів на загальну суму 7 млрд грн. Учасники програми:

 Діючі ФОП або юридичні особи (приватні підприємці, аграрні компанії, фермерські господарства), якщо земля у вашій власності або у правокористуванні не менше ніж 7 років:

  • які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;
  • які не провадять господарську діяльність на території росії;
  • які не перебувають під санкціями;
  • щодо яких не порушено справи про банкрутство;
  • щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;
  • які не мають заборгованості перед бюджетом.

 Гранти надаються для саду площею від 1 до 25 га.

 Гранти надаються для теплиці площею від 1,6 га до 2,4 га.

Цільове призначення гранту:

 На будівництво комплексу, закупівлю технічного обладнання для його роботи, закупівлю посівного матеріалу й добрив

 На оплату будь-яких рахунків щодо вашого проєкту будівництва модульної теплиці;

 Для першої тисячі допомога становитиме від 5 до 7 млн грн за принципом співфінансування (70% держава/30% бізнес).

Як отримати грант?

 Потрібно подати заявку через Дію або уповноважений банк.

 Подання заявки: до 20 хвилин.

 Опрацювання: протягом 15 робочих днів

ОСНОВНА ВИМОГА - працевлаштування робітників та сплата податків.

Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто:

  • не створите робочих місць;
  • здійснюватимете вказану діяльність менше 3 років;
  • не сплачуватимете податки.

 Розвиток та створення перероблювальних підприємств;

Держава надаватиме грантову підтримку в розмірі 300 000 – 400 000 грн на 1 га садів. Це близько 70% від середньої вартості висадки. План – висадити до 10 000 га нових садів, загальний бюджет – 4 млрд грн.

Отримувачі грантів:

 Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи:

  • які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;
  • які не провадять господарську діяльність на території росії;
  • які не перебувають під санкціями;
  • щодо яких не порушено справи про банкрутство;
  • щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;
  • які не мають заборгованості перед бюджетом.

Цільове призначення гранту:

 Гроші також надаватимуться не готівкою, а на банківський рахунок на витрати, пов'язані з:

  • придбанням основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання);
  • введенням в експлуатацію верстатів, технологічного обладнання;
  • доставкою придбаних верстатів, технологічного обладнання.

Чи виникають зобов'язання перед державою в разі отримання гранту?

 У разі отримання гранту ви маєте:

  • створити від 25 робочих місць;
  • здійснювати діяльність не менше 3 років;
  • сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників.

Обирайте напрям, який вас цікавить та надсилайте заявку щодо отримання гранту на порталі Дія чи відділення «Ощадбанку», додавши до заявки бізнес-план.

Важлива інформація для вінничан!

В Україні триває пожежонебезпечний період. У цей час суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.

Вінницьке районне управління головного управління ДСНС України у Вінницькій області закликає громадян бути свідомими, та суворо дотримуватися правил безпечної життєдіяльності у цей період. Зокрема, йдеться про відповідальну поведінку під час перебування в природних екосистемах. Адже, за статистикою, основною причиною виникнення пожеж в природних екосистемах є нехтування населенням елементарних вимог пожежної безпеки.

Отже, під час ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ рекомендуємо дотримуватися таких правил:

• категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки;

• заборонено спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

• при сильних поривах вітру не розпалюйте вогнище;

• не паліть багаття поблизу лісів та полів;

• не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд;

• очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля, тощо;

• не залишайте недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці;

• не залишайте без нагляду багаття та не дозволяйте дітям бавитися біля нього;

• залишаючи місце відпочинку, обов’язково загасіть вогнище водою чи піском до повного припинення горіння або тління;

• проводьте роз’яснювальні бесіди з дітьми щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть призвести до таких тяжких наслідків, як неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибелі диких тварин.

Шановні громадяни, закликаємо не ігнорувати застереження вогнеборців!

Якщо ви помітили займання на відкритих територіях — сповістіть про це Службу порятунку за номером 101!

До уваги вінничан!

Департамент соціальної політики повідомляє, що з 01.05.2022 року ТОВ «Вiнницягаз збут» не є постачальником природного газу у Вінницькій МТГ. Для забезпечення безперебійного газопостачання в умовах воєнного стану всі споживачі, які раніше отримували газ від ТОВ «Вiнницягаз збут», будуть отримувати газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

За газ, спожитий з 1 травня, потрібно оплачувати ГПК «Нафтогаз України». Нові договори на постачання газу укладати не потрібно, перехід був здійснений автоматично. ГК «Нафтогаз України» приєднає побутових споживачів, що наразі отримують газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), до річного тарифного плану «Фіксований» — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Звертаємо Вашу увагу, що житлові субсидії та пільги за травень 2022 року були призначені з урахуванням тарифу на газопостачання 7,99 грн., тому в червні буде проведений перерахунок всіх призначених субсидій та пільг з урахуванням зміни газопостачальної організації та зменшення тарифу.

Основні вимоги для створення безпечних умов та норм пожежної безпеки у будівлях та спорудах

В червні місяці поточного року інспекторським складом Вінницького районного управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області розпочато проведення профілактичних заходів, щодо попередження виникнення пожеж, інших надзвичайних ситуацій та подій на об’єктах охорони здоров’я, санаторно-курортних установах, медичних профілакторіях, пансіонатах, в будинках пристарілих, незалежно від форми власності, розташованих на території Вінницької міської територіальної громади щодо дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці, в побуті, дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів та правил безпечної поведінки на воді.

Під час проведення профілактичних заходів особлива увага приділяється стану утримання шляхів евакуації, наявності первинних засобів пожежогасіння, стану електричного господарства, внутрішнього і зовнішнього протипожежного водопостачання, кисневого обладнання та іншим основним аспектам пожежної і техногенної безпеки. З персоналом проводяться інструктивні бесіди щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах, у тому числі під час експлуатації медичного та технологічного обладнання. Окрема увага приділяється алгоритму дій при виникненні пожежі, відпрацювання план-схем евакуації, правил застосування первинних засобів пожежогасіння.

Основними вимогами для забезпечення безпечних умов та норм пожежної безпеки у будівлях та спорудах вищезазначених установ являється:

  • недопущення використання в конструкціях і оздобленні приміщень та шляхів евакуації легкозаймистих небезпечних матеріалів з високою димоутворювальною здатністю і токсичністю, що може призвести до швидкого поширення вогню і загибелі людей;
  • необхідність оброблення горючих конструкцій вогнезахисними сумішами;
  • недопущення захаращення евакуаційних шляхів і виходів;
  • обладнання та підтримання у постійній готовності систем протипожежного захисту, які забезпечують своєчасне оповіщення про пожежу, управління евакуацією, обмеження поширення вогню;
  • забороняється блокування та обмеження під’їздів до будівель, джерел протипожежного водопостачання;
  • здійснення безпечної експлуатації електротехнічного та інженерного обладнання, засобів зв’язку;
  • дотримання вимог пожежної безпеки під час проведення вогневих та будівельно-монтажних робіт;
  • забезпечення закладу первинними засобами пожежогасіння;
  • недопущення влаштування звалищ горючих відходів;
  • наявність та розміщення планів евакуації людей на випадок пожежі, а також інструкції з пожежної безпеки (інструкція визначає дії персоналу для безпечної та швидкої евакуації людей, для об’єктів з перебуванням людей уночі інструкція повинна також передбачати дії персоналу у нічний час);
  • розміщення меблів і обладнання у приміщеннях не повинно перешкоджати евакуації людей і підходу до засобів пожежогасіння. Неухильне виконання та дотримання вимог правил пожежної безпеки попередить виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій на об’єктах незалежно від форми власності.

З настанням спекотної погоди різко зростає ймовірність виникнення пожеж, основними причинами яких є необережне поводження з вогнем, паління та порушення правил пожежної безпеки

З метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки нового врожаю 2022 року, потрібно дотримуватись основних вимог Правил пожежної безпеки під час початку жнивної компанії, а саме :

  • усі працівники повинні пройти протипожежний інструктажі за програмою пожежно-технічного мінімуму.
  • територія та приміщення необхідно забезпечити розрахунковою кількістю первинних засобів пожежогасіння.
  • необхідно здійснити планово-попереджувальний ремонт електрогосподарство підприємства у тому числі замір опору ізоляції та заземлюючого пристрою.
  • існуючі протипожежні формуванні (ДПО) мають бути забезпечені відповідним протипожежним обладнанням та систематично проходити тренування.
  • в'їзд машин і техніки на територію підприємства допускається тільки з дозволу керівників цехів із зазначенням мож¬ли¬вих стоянок та маршрутів їх пересування з дотриманням заходів безпеки і за наявності іскрогасників.
  • приміщення вогняних топок зерносушарок повинні відділятися від інших суміжних приміщень глухими стінами і перекриттями (покриттями) з границею вогнестійкості відповідно не менше 120 і 60 хв., та мати безпосередній вихід назовні.
  • у зовнішні стінах виробничих приміщень робочих будівель елеваторів, зерноочисних відділень млинів, надсилосних і підсилосних поверхів силосних корпусів мають бути легкоскидні конструкції (вікна, двері, тощо) площа яких визначається розрахунком, але не менше 0,03 м2 на 1 м3 вибухонебезпечного приміщення.
  • у виробничих будівлях заповнення прорізів дверей, воріт і вікон необхідно виконувати з ущільнювальними прокладками в притулах.
  • виробничі будівлі з'єднані з зерноскладами через транспортерні галереї, необхідно відокремити від зерноскладів протипожежними перегородками, а прорізи для пропуску конвеєрів повинні бути захищені автоматичними протипожежними клапанами або щитами.
  • для подачі інертних газів у верхню і нижню частини силосів з метою пожежогасіння необхідно обладнувати їх стаціонарними пристроями з виводом з'єднувальних пат¬рубків у підсилосні і надсилосні поверхи.
  • для аварійного вивантаження продукту із силосів і подачі вогнегасних речовин конуси силосів необхідно обладнувати люками із засувками і вікнами діаметром не менше 100 мм.
  • у будівлях складів, де використовуються електронавантажувачі, стіни та перегородки зарядних станцій для зарядки тягових і стартерних акумуляторних батарей повинні бути протипожежними та мати окремий вихід. При цьому число одночасно установлених батарей для зарядки повинно бути не більше п'яти.
  • протипожежне водопостачання у тому числі і внутрішній водопровід підприємств слід утримувати постійно справним.
  • максимальний термін відновлення недоторканого протипожежного і аварійного запасу води в резервуарах чи водоймах має бути не більше 72 год.
  • насосні станції протипожежних і об'єднаних протипожежно-виробничо-господарських во¬допроводів мають відноситись за ступенем забезпеченості подачі води до І категорії.
  • для пожежогасіння робочих будівель елеваторів слід установлювати сухотруб діаметром 85 мм із з'єднувальними головками діаметром 66 мм.
  • будівлі та приміщення мають бути обладнані системами протипожежного захисту а існую підтримуватись у справному стані.

ОГОЛОШЕННЯ!

З 10 по 27 червня 2022 року буде здійснюватися реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» по ІХ об’єкту Програми «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом по вул. 600-річчя, б/н, в м. Вінниця» Це 10-поверховий житловий будинок на 128 квартир, які розподілені за квотами для різних категорій:

  1. працівники закладів освіти і охорони здоров’я та інші працівники бюджетної сфери – 15 квартир;
  2. працівники правоохоронних органів (за поданням керівництва відповідного органу влади) – 2 квартири;
  3. судді та працівники судів (за поданням керівництва відповідного органу влади) – 3 квартири;
  4. працівники виконавчих органів ВМР – 15 квартир;
  5. Особи з інвалідністю І групи – 2 квартири;
  6. Члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС) - 2 квартири;
  7. Інші категорії учасників» - 50 квартир, в тому числі: внутрішньо переміщені особи – 29 квартир; 21 квартира - для учасників бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС)» та в Афганістані; молодих та багатодітних сімей; осіб з інвалідністю; осіб, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб, які перебувають на квартирному обліку;
  8. ФФБ – 30 квартир;
  9. генеральний підрядник – власник земельної ділянки – 9 квартир. Вартість 1 кв. м житла становить 22 990 грн.

Місце реєстрації кандидатів: в приміщенні будівлі по вул. Соборна, 36 (ліве крило І поверху), понеділок – п’ятниця з 10:00 год до 16:30 год, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Телефони для довідок щодо умов участі та необхідних документів: (068) 642-83-80, (093) 041-38-14.

Інформація від Вінницького районного управління ГУДСНС України у Вінницькій області:

Гриби - це небезпечно PDF-документ, 0,36 МБайт, Опубліковано 12 вересня 2022 року
Пора жнив особливий пожежонебезпечний період PDF-документ, 0,08 МБайт, Опубліковано 25 липня 2022 року
Основні правила поведінки на воді та біля води PDF-документ, 0,08 МБайт, Опубліковано 25 липня 2022 року

До уваги Вінничан!

Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує усіх учасників бойових дій, з числа жителів Вінницької ОТГ, для подачі необхідного пакету документів (посвідчення УБД, реквізити карткового рахунку), крім діючих військовослужбовців та інвалідів війни, на виплату разової грошової допомоги, згідно Постанови КМУ від 07.05.2022 №540 « Порядок використання у 2022 році коштів державного бюджету, передбачених для виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань».

Держава виплачує:

особам з інвалідністю внаслідок війни:

• I групи – 4421 грн;

• II групи – 3906 грн;

• III групи – 3391 грн;

• УБД, постраждалим учасникам Революції Гідності – 1491 грн;

• Учасникам війни – 612 грн;

• Членам сімей загиблих - 966 грн;

З питань отримання разової грошової допомоги та оформлення документів, звертатися за адресою: м.Вінниця, вул.Замостянська 23, Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Тел.: 61-21-05, (063) 99-142-45

Рятувальники застерігають громадян від необережного поводження з вогнем у пожежонебезпечний період!

В Україні триває пожежонебезпечний період. Він зазвичай розпочинається з моменту сходження снігового покриву навесні та продовжується до настання стійкої вологої осінньої погоди. У цей час суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.

Рятувальники закликають громадян бути свідомими, та суворо дотримуватися правил безпечної життєдіяльності у цей період. Зокрема, йдеться про відповідальну поведінку під час перебування в природних екосистемах, а також - відпочинку в лісових масивах і на відкритих територіях. Адже, за статистикою, основною причиною виникнення пожеж в екосистемах є нехтування населенням елементарних вимог пожежної безпеки.

Отже, під час ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ потрібно дотримуватися таких правил:

• не розводьте відкритий вогонь біля лісової зони, в полях;

• заборонено заїжджати автомобілем до лісу та залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

• не залишайте недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці;

• категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки;

• організовуйте протипожежні розриви між очеретом та садовими ділянками;

• не лишайте легкозаймисті матеріали поблизу очерету;

• не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд;

• очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля;

• не залишайте без нагляду розпалені багаття та не дозволяйте дітям розводити вогнища;

• при сильних поривах вітру не розпалюйте вогнище;

• залишаючи місце відпочинку, обов’язково загасіть вогнище водою чи піском до повного припинення горіння або тління;

• заборонено спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

• проводьте роз’яснювальні бесіди з дітьми щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть призвести до таких тяжких наслідків, як неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Шановні громадяни, закликаємо не ігнорувати застереження вогнеборців!

Якщо ви помітили займання на відкритих територіях — сповістіть про це Службу порятунку за номером 101!

До уваги громадян, які прибувають з інших областей до м.Вінниці та бажають отримати безоплатну вторинну правову допомогу

Відповідно до ст. 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання вразливим верствам населення безоплатної правової допомоги у цивільних, адміністративних справах та справах про адміністративні правопорушення. Внутрішньо - переміщені особи згідно з ЗУ "Про безоплатну правову допомогу" відносяться до категорії громадян, які мають право на безоплатну первинну правову допомогу, яка включає в себе:

  • надання правової інформації;

  • консультацій і роз’яснень з правових питань;

  • складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних), а також надання допомоги у доступі до вторинної правової допомоги та медіації.

    Та безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в:

  • захисті,

  • здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами,

  • складенні документів процесуального характеру.

    Громадяни України, що звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб, мають право на представництво інтересів з питань, пов’язаних з отриманням довідки про взяття на облік ВПО.

    Також зазначаємо, що 13 березня 2022 року внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік ВПО. Тепер по довідку про взяття на облік ВПО кожен зможе звернутись не лише до органів соціального захисту населення РДА та міст обласного значення, а й до уповноваженої особи громади, ЦНАПу, а згодом – просто подати заяву через Портал Дія. Уповноважена особа територіальної громади/ЦНАПу після реєстрації заяви формує електронну справу з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики для включення інформації до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

    Детальну інформацію щодо отримання безоплатної правової допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером «гарячої лінії» системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). За згаданою «гарячою лінією» можна отримати консультацію з правових питань, дізнатися інформацію щодо актуальних адрес центрів та з’ясувати інші питання функціонування системи надання безоплатної правової допомоги. Також правову допомогу можливо отримати за такими адресами:

• Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Сектор "Вінницьке бюро правової допомоги №1" Адреса: вул. Василя Порика , 29, м. Вінниця, 21021 Телефон: (0432) 56-01-80; 38 (098) 00 26 774, 38 (098) 67 87 593; Email: vinnytsya1.vinnytsya@legalaid.vn.ua

• Сектор "Вінницьке бюро правової допомоги №2" Тел.: 068-186-48-21 E-mail: vinnytske@legalaid.vn.ua

• Сектор "Барське бюро правової допомоги" Адреса: вул. Героїв Майдану, 6, м. Бар, Тел.: (04341) 2-15-55, 063-744-64-62 E-mail: barske@legalaid.vn.ua

• Сектор "Жмеринське бюро правової допомоги" Адреса: вул. Валерія Брезденюка, 19, м. Жмеринка, Тел.: (04332) 5-23-78, 068-619-06-59 E-mail: zhmerynske@legalaid.vn.ua

• Сектор "Тиврівське бюро правової допомоги" Адреса: вул. Шевченка, 5, смт Тиврів, Тел.: (04355) 2-15-77, 096-579-50-31 E-mail: tyvrivske@legalaid.vn.ua

Вінницька обласна військова адміністрація повідомляє про організацію військового обліку внутрішньо переміщених осіб

Громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які прибули на територію Вінницької області в період воєнного стану у зв’язку із евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття, потрібно з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.

Створення добровільних формувань цивільного захисту

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє про створення добровільних формувань цивільного захисту для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі збройною агресією російської федерації проти України. Для включення в добровільні формування цивільного захисту громадян України необхідно заповнити анкету на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі «Я прагну стати добровольцем»

Відправок призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань навесні 2022 року не планується

Увага! Вінницька обласна військова адміністрація повідомляє:

На виконання Указу Президента від 29.12.2021 року №687/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році», розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 15.02.2022 №60 «Про забезпечення проведення чергових призовів громадян України а строкову військову службу у 2022 році».

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування Великодня велика кількість віруючих збирається в храмах, а також відвідує кладовища. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, цей факт робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій особливу увагу приділяють таким об’єктам.

Просимо дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки у період Великодня! Адже від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя. Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню!


Публічне представлення виконання бюджету ВМТГ за 2021 рік


Публічне представлення інформації про виконання бюджету ВМТГ за 2021 рік


Публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2021 рік


Заявка – пропозиція щодо надання кредиту бюджету Вінницької міської територіальної громади


Вінничан запрошують на військову службу за контрактом до батальйону територіальної оборони

Вінницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян України на військову службу за короткостроковим контрактом до батальйону ТрО (територіальної оборони). Держава гарантує соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх родин, а також виплату грошового забезпечення рядовому та сержантському складу. Військова служба здійснюється тільки в межах Вінницького району, військове містечко поблизу с. Пултівці, Якушинецької територіальної громади.

Основні вимоги під час відбору: вік від 35 до 55 років, досвід проходження військової служби, придатність за станом здоров’я, фізична підготовленість та психологічна стійкість, загальноосвітній рівень, мотивація до військової служби, відсутність судимостей.

Перевагами служби у підрозділах територіальної оборони є несення служби на території Вінницького району, збереження робочого місця та середньомісячної заробітної плати (для працюючих під час призову), стабільне грошове забезпечення, соціальні гарантії військовослужбовців ЗСУ, можливість долучитися до захисту Батьківщини. Консультації з усіх питань щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати, звернувшись до Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Вінниця, вул. Д.Галицького, 31. Або зателефонувати за номерами: 063-498-48-72; 096-211-70-35.


Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній за участю керівників виконавчих органів на 2022 рік

З графіком можна ознайомитись у прикріпленому файлі

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.

Важлива інформація

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади

ДСНС інформує

Інформація від Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Пов'язані новини

Усі новини