Вінничанам та ВПО влаштують декілька тренінгів щодо пошуку роботи, написання резюме, підготовки до співбесід та опанування нового фаху

27 жовтня 2022, 14:56 (Відредаговано 28 жовтня 2022, 11:25)

Через війну багато українців втратили роботу й для того, щоб допомогти їм підготуватися до пошуку нового місця працевлаштування, у Вінниці у листопаді організують декілька тематичних тренінгів. Влаштовує їх КП «Інститут розвитку міст» у рамках впровадження Інтеркультурної Стратегії Вінницької міської територіальної громади. Зараз потрібно – щоб економіка не зупинялась. Тільки так громада матиме змогу підтримати своїх мешканців і наші Збройні Сили.

На тренінгу «Пошук роботи: без чого не обійтись» HR-експертки та кар’єрні консультантки Ірина Галузінська та Анастасія Столярик розкажуть, що варто врахувати при пошуках роботи, що таке CV, адаптуватись під ринок праці тощо.

Тренінг відбудеться 5 листопада з 12:00 до 15:00 у «Veteran Hub» за адресою вул. Славетна (8-го Березня), 29.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися тут: https://forms.gle/4CLqiXFDYdbERzCd6

Спробувати опанувати нову професію можна буде на тренінгу з перукарської справи. Його проводитиме Тетяна Кондратюк, яка розповість про особливості цієї професії, допоможе дізнатися про теоретичні аспекти моделювання зачісок, проведе майстер-клас з плетіння кіс та індивідуальні консультації для учасників та учасниць тренінгу.

Захід відбудеться 6 листопада з 10:00 до 13:00 у МЦ «Квадрат» за адресою вул. Театральна, 15. Для участі в тренінгу необхідно зареєструватися тут: https://forms.gle/LNKxUdZKK8zAxKRy7

Для тих, хто полюбляє створювати графічні проєкти, розв'язувати технічні задачі та уважні до деталей проведуть лекцію «Екскурс в IT». Лекція розрахована на осіб віком від 15 до 50 років. Проводитиме її Сергій Федосєєв, допоможе визначити сильні сторони та допоможе скоординувати природний талант у творче русло у галузі інформаційних технологій.

Захід відбудеться 11 листопада о 15:00 у хабі «Місто змістів» за адресою вул. Сковороди, 11 (колишня вул. Пушкіна).

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/CfpbNDsfmjZEm7YG7.

Участь у тренінгах безоплатна. Всі приміщення також мають укриття у будівлі, або поряд із місцем проведення заходу.

Заходи відбудуться за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проєкт фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

Теми