Розпис імбирного печива, розфарбовування іграшок та створення новорічних прикрас: у VinSmart Центрі продовжують організовувати низку святкових майстер-класів

23 грудня 2022, 12:07

Нещодавно у Вінниці відбувся майстер-клас з розпису імбирного печива для вихованців VinSmart та діток з числа ВПО. На заході малеча творчо підійшла до справи та проявила власну фантазію. Як зазначає директор Центру Дмитро Мира, то такі «солодкі» майстер-класи діти надзвичайно полюбляють, адже вони не тільки весело та яскраво проводять час, а ще мають можливість скуштувати власний виріб мистецтва.

Також днями для маленьких містян провели творчий майстер-клас з розпису дерев’яних іграшок. Під час якого дітки ділилися знаннями про зиму, зимові свята та розваги.

«Новорічні свята – це особливий час для маленьких мешканців нашої громади, які не дивлячись на воєнний стан в країні потребують дива. Ми, в свою чергу, хочемо побути для діток чарівниками, тому не тільки проводимо різноманітні заходи, а ще й даруємо їм символічні солодкі подарунки», – зауважує начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Теми