Вінницькі борці Важа Даіаурі та Ірина Гребенчук привезли вражаючий комплект нагород із Кубку Європи з сумо

27 вересня 2022, 16:58

Кубок Європи з сумо проходив у м. Седльце (Польща). За комплекти нагород змагались спортсмени із п’яти країн світу: Польща, Таджикистан, Угорщина, Грузія та Україна. Вінницьку школу сумо на Кубку представили вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 Важа Даіаурі та Ірина Гребенюк.

Важа Даіаурі здобув золоту медаль у ваговій категорії до 115 кг та здійснив переможний дубль, завоювавши друге «золото» в командних змаганнях. А в абсолютній ваговій категорії виборов «срібло».

На рахунку Ірини Гребенчук - бронзова медаль у ваговій категорії до 73 кг.

«Сьогодні як ніколи спортивна спільнота виборює нагороди! Спасибі вам за те, що наш прапор піднімається на міжнародній арені. Це і є прояви справжнього патріотизму. У єдності наша сила», - наголосив голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

Нагадаємо, вінницькі сумоїсти мають чималі досягнення на міжнародних змаганнях. Так вісімнадцятирічна Ірина Гребенчук цьогоріч виборола бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з сумо серед дорослих у ваговій категорії до 73 кг. Також завоювала «золото» в абсолютній ваговій категорії відкритого чемпіонату Польщі з сумо серед юніорів до 18 років.

Важа Даіаурі у свої двадцять три є багаторазовим чемпіоном та призером, володарем кубків України та Європи серед дорослих та молоді з сумо. Серед його цьогорічних здобутків - «золото» на Всесвітніх іграх із неолімпійських видів спорту (США), а ще «золото» Чемпіонату Європи (Польща), де вінничанина визнали кращим борцем змагань та вручили Кубок. За спортивні досягнення Важа Даіаурі також нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його