Опубліковано 18 серпня 2021, 15:06 (Відредаговано 18 серпня 2021, 15:12)

«Це уже третій напівмарафон у Вінниці. Це спортивне дійство, яке показує, що спорт єднає. Все організовано на високому професійному рівні», - розповів голова комітету по фізичній культурі і спорту Сергій Краєвський.

Забіги пройдуть на трьох дистанціях: 4,2 км – для всіх охочих. Старт о 10:30. Наступна дистанція у 10 км – для людей, віком від 16 років. Обираючи цю дистанцію, учасники мають принести оригінал паспорта. Старт о 08:00. А також 21,095 км – дистанція для професійних спортсменів і тих хто впевнений, що подолає ці кілометри. Вік учасників від 18 років. Для всіх учасників обов’язкова попередня реєстрація.

«Минулий рік ми пропустили через пандемію COVID-19. Цьогоріч, дуже уважно спостерігали за ситуацією із захворюваністю. В травні зрозуміли, що маємо усі шанси на влаштування напівмарафону. Він пройде за спеціальним регламентом і з дотриманням усіх рекомендацій головного державного санітарного лікаря. Це важливий захід, адже ми маємо показати, що займатись спортом необхідно навіть у часи пандемії. Для усіх учасників підготували захисні маски, під час реєстрації вони мають їх одягнути. Після старту - знімуть, адже бігти в масці не можна. Братимуть участь у забігу лише ті, хто попередньо зареєструвались, а це 900 людей», - відзначив керівник медіа-група «RIA» Олег Горобець.

Видача стартових номерів відбудеться 21 серпня в шаховому клубі Центрального парку культури і відпочинку з 09:00 по 18:00. Перед забігом усі спортсмени отримають номери з електронними чіпами, для цього потрібно буде пред’явити оригінал паспорту, медичну довідку чи страховку.

Понад 100 учасників АТО/ООС долучаться до напівмарафону «Вінниця біжить». Для них участь безкоштовна.

350 учасників планують подолати найдовшу дистанцію - 21,095 км. Кожен хто добіжить до фінішу отримає ексклюзивну пам’ятну медаль.

Під час заходу організатори та учасники дотримуватимуться усіх протиепідемічних рекомендацій. Вони пройдуть температурний скринінг. На спеціальних локаціях чергуватимуть медики.

З деталями напівмарафону можна ознайомитися на сайті https://run.vn.ua/ .

Організатори забігу просять з розумінням поставитися до заходу водіїв, які змушені будуть спланувати свій маршрут в об’їзд головних магістралей міста.

Теми

Комітет по фізичній культурі та спорту

Контакти:
(0432) 65-52-92
sport@vmr.gov.ua
(0432) 65-52-93

Місце проведення