У Вінниці відновлюється особистий прийом громадян керівництвом міської ради

15 грудня 2021, 12:38 (Відредаговано 16 грудня 2021, 12:02)

З 15 грудня у Вінницькій міській раді відновлюється проведення особистих прийомів громадян секретарем міської ради, заступниками міського голови, в.о. керуючого справами виконкому та керівниками виконавчих органів міської ради. Усі особисті прийоми проводитимуться за умови дотримання протиепідемічних заходів та попереднім записом.

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом із розрахунку п'ять громадян на одну годину. Із графіком прийому можна ознайомитися за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/Lists/ReceptionRoom/Default.aspx

Щоб записатись на особистий прийом, потрібно зателефонувати до відділу звернень апарату міської ради та її виконкому за телефоном (0432) 59-51-06. Після чого людину включають до електронної черги. Згодом їй повідомлять про дату прийому, номер талону та адресу, за якою буде проводитись прийом. Запис відбуватиметься щоп'ятниці на наступний тиждень.

Нагадаємо, що з 18 листопада у зв'язку із погіршенням епідситуації в місті через COVD-19, особистий прийом громадян був припинений. Усі роз'яснення надавали у телефонному режимі.

Теми

Ще новини за темами