Прийом громадян посадовими особами Вінницької міської ради

 

1. Міський голова

2. Секретар міської ради

3. Заступники міського голови

4. В.о. керуючого справами виконкому

5. В.о. старости смт Десна

6. Керівники виконавчих органів міської ради


Шановні громадяни !

       На час карантину особисті прийоми громадян керівництва міської ради та керівників виконавчих органів міської ради проводяться відповідно до затвердженого тимчасового  графіку прийомів та за умови дотримання протиепідеміологічних заходів (наявність масок, рукавичок, температурного скринінгу, соціальної дистанції).

        Особисті прийоми громадян секретарем міської ради, заступниками міського голови, в.о. керуючого справами виконкому та керівниками виконавчих органів міської ради проводяться за попереднім записом по телефону 59-51-06 (щоп’ятниці на наступний тиждень), із розрахунку п’ять громадян на одну годину (регламент спілкування 12 хвилин).

          Особисті прийоми громадян керівництвом міської ради та керівниками виконавчих органів проводяться з урахуванням того, у якій карантинній зоні знаходиться місто Вінниця (помаранчева або червона зона - прийоми призупиняються). У разі  якщо місто потрапило у помаранчеву або червону карантинну зону, попередньо записаним громадянам буде повідомлено про те, що прийом не відбудеться.