Офіс туризму Вінниці організовує тематичні екскурсії містом для дорослих і дітей

15 червня 2022, 12:09

На початку літа Офіс туризму Вінниці розпочав цикл інтерактивних дитячих екскурсій «Зірковий шлях». Від двох екскурсій вінничани та гості міста залишили позитивні відгуки. Фінальна «зіркова» екскурсія відбудеться цієї п’ятниці, 17 червня.

КП «Офіс туризму Вінниці» організовує тематичні екскурсії містом для дорослих і дітей. Одна з них завершить червневий цикл дитячих квестів Центральним парком імені М. Леонтовича. Інші екскурсії стануть презентаціями двох нових маршрутів.

Фінальна «зіркова» екскурсія пройде цієї п’ятниці, 17 червня. Вартість складатиме 145 гривень. Зареєструвати дитину на екскурсію можна, заповнивши онлайн-форму за посиланням https://forms.gle/Wp8ip4sJVAAmDVcm6. Кількість місць обмежена.

Наступного дня, 18 червня, відбудуться одразу дві прем’єрні екскурсії. Офіс туризму спільно з вінницькими гідесами презентуватиме нові екскурсійні продукти, які розкривають історію, легенди та повсякденне життя міста у різні історичні епохи.

У першій половині дня гідеса Людмила Очеретна представить екскурсію «Вінниця: подорож у часі». Серед ключових локацій – місце, де колись стояв вінницький замок, давній культово-оборонний комплекс та вулиця, яка формувалася природним шляхом, проте відіграла важливу роль в історії розбудови міста.

А після обіду гідеса Оксана Роздорожнюк презентує екскурсію «Шляхетна Вінниця. Матриця. Початок». Її учасники дізнаються, хто почав будувати кам’яне середмістя Вінниці, що закодовано у старовинних Мурах та як вплинула Річ Посполита на сучасне життя Вінниці.

Вартість участі у цих екскурсіях – 180 гривень, для внутрішньо переміщених осіб діє знижка 50%.

Аби зареєструватись на обрану екскурсію необхідно заповнити google-форму:

Інтерактивні екскурсії проводитимуть впродовж літа, стежте за анонсами на сторінці Офісу туризму Вінниці у Facebook: https://www.facebook.com/VinnytsiaTourismOffice.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!