Опубліковано 31 серпня 2021, актуалізовано 12 січня 2022

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!

Сьогодні Вінниця – сучасне місто, розташоване у центрі України на берегах річки Південний Буг. Неодноразово визнана найкомфортнішим містом в Україні, Вінниця має розвинену інфраструктуру та є дуже зручною для життя.

Але живе вона не тільки комфортом для своїх мешканців. Вінниця наділена особливою історичною і мистецькою атмосферою. Від мурів XVI-го століття – до сучасних хабів, коворкінгів та торгових центрів. Від стріт-арту – до галерей та театрів. Від чудернацьких і привітних бронзових скульптур – до масштабних культурно-мистецьких проектів. Як столиця Подільського краю, Вінниця береже культурні надбання багатьох поколінь, як місто сучасне – бере активну участь у мистецькому житті країни та Європи.

Затишна атмосфера Міста над Бугом надихає, допомагає концентруватися і створює простір для ідей. Ідей для роботи, дому, відпочинку та усіх сфер життя. Від маленьких планів – до масштабних стартапів – тут легко створювати щось нове і отримувати максимум користі та задоволення вже від самого процесу розробки ідеї.

Місто знаходиться на відстані 3-ьох годин подорожі автомобілем від Києва. Через станцію «Вінниця» проходить більше 30 автобусних та залізничних маршрутів в усі куточки нашої країни та за кордон, зокрема до Польщі, Білорусі та Молдови. Також місто має міжнародний аеропорт з комфортними можливостями подорожувати світом.

Вінниця – місто, яке залишає у туристів бажання повернутися сюди ще не один раз, щоб знову відчути привітність, затишок та атмосферу щастя.

Корисні факти про сучасну Вінницю:

  1. 6 разів займала перше місце у рейтингу найкомфортніших міст для життя в Україні.

  2. Посіла 1-е місце у рейтингу прозорості інвестиційного сектору в Україні від Transparency International Ukraine.

  3. У місті 3 640,8 га зелених насаджень, що складає 32 % від його загальної площі.

  4. Стала першим містом в Україні та на пострадянському просторі, яке отримало Європейську енергетичну відзнаку.

  5. 9 IT компаній із ТОП-50 України працюють у Вінниці.

Інформація про розвиток туризму у Вінниці

Департамент маркетингу міста та туризму

Контакти:
(0432) 50-75-85
VisitVinnytsia@vmr.gov.ua