Безпека та оборона. Вінницька міська рада разом з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом вчергове підсилила один з підрозділів ССО. Оборонцям передали ще 10 нічних Mavic 3Т
06 грудня 2024, 15:19
Для бійців одного з підрозділів Сил Спеціальних Операцій команда Вінницької міської ради спільно з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом підготувала вже третю передачу допомоги. Десять потужних нічних Mavic 3Т, які вбережуть життя українських Захисників та Захисниць під час виконання бойових завдань.
З оборонцем цього підрозділу зустрілися заступник міського голови Андрій Очеретний, а також депутатки Вінницької міської ради та координаторки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Антоніна Іващук та Наталія Панчук. Вони зазначили, що ця передача спецтехніки на фронт відбувається в межах одного з ключових пріоритетів – «безпека та оборона». Цьогоріч громада вже направила безпосередньо на ці потреби понад 1 млрд грн. А це більше, ніж закладалося при формуванні бюджету (983 млн грн). Тож наприкінці фінансового року сума коштів, спрямована на підтримку армії зросте до 1,4 млрд грн.
Спілкуючись з військовослужбовцем, Андрій Очеретний зазначив, що для Сил Спеціальних Операцій це вже 11 передача допомоги. Він висловив сподівання, що «мавіки» допоможуть бійцям оборонятися від ворога та будуть ефективно використані на полі бою.
«Це вже четверта передача військовослужбовцям цього тижня. Загалом наша команда вже здійснила 11 передач техніки Силам Спеціальних Операцій, а цьому підрозділу допомагаємо втретє. При прийнятті бюджету 2024 року ми передбачили майже 1 млрд грн на пріоритет “безпека та оборона”, а протягом року збільшили цю суму до 1,3 млрд грн. Це перевиконання спрямоване на те, щоб максимально підтримати наших Захисників та Захисниць. В рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передачі на фронт відбуваються регулярно, цьогоріч ми підготували на фронт 10 тисяч FPV-дронів, 650 “мавіків”, 40 автомобілів, 500 тисяч сухих душів, а також РЕБи, паливозаправники та багато іншого», – сказав він.
Представники міської влади також привітали військовослужбовця з нагоди професійного дня – Дня Збройних Сил України.
Військовий Геннадій подякував за спецтехніку й зазначив: «Вона допоможе нам знищувати ворога та, найголовніше — зберегти свої життя. “Мавіки” – це найефективніший ґаджет на фронті. Можливість перемогти лише в єдності та об'єднанні зусиль всіх — тих, хто на фронті і тих, хто в тилу. Найголовніше, щоб наші оборонці повернулися додому живими та неушкодженими».
Нагадаємо, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил оборони України. А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: «Безпека та оборона», «Стійкість», «Турбота».
Довідково: Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022 року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
Департамент цивільного захисту
Контакти:
(0432) 59-50-77
parfilov@vmr.gov.ua
Ще новини за темами
-
19 травня 2026, 09:57
Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передала автомобіль Toyota Hilux для 18-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ
-
19 травня 2026, 07:15
Прагнув жити в Україні та зберегти її для нащадків. Вінниця 19 травня прощається з воїном Володимиром Білоусовим
-
18 травня 2026, 07:15
Вінниця 18 травня проводжає у вічність полеглого Захисника України Ігоря Гучка
-
14 травня 2026, 06:59
На щиті: Вінниця 14 травня прощається із Захисником України В’ячеславом Лічманом
-
13 травня 2026, 09:23
Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу спільно з освітянською родиною Вінниці підготувала допомогу для 3-го армійського корпусу
-
13 травня 2026, 07:39
Сьогодні, 13 травня, Вінниця проводжає останньою земною дорогою воїна Миколу Русавського
Пов'язані новини
Усі новини-
19 травня 2026, 07:15
Прагнув жити в Україні та зберегти її для нащадків. Вінниця 19 травня прощається з воїном Володимиром Білоусовим
-
18 травня 2026, 07:15
Вінниця 18 травня проводжає у вічність полеглого Захисника України Ігоря Гучка
-
14 травня 2026, 06:59
На щиті: Вінниця 14 травня прощається із Захисником України В’ячеславом Лічманом
-
13 травня 2026, 09:23
Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу спільно з освітянською родиною Вінниці підготувала допомогу для 3-го армійського корпусу
-
13 травня 2026, 07:39
Сьогодні, 13 травня, Вінниця проводжає останньою земною дорогою воїна Миколу Русавського
-
12 травня 2026, 12:42
Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу продовжує посилювати захисників. Ще 5 Matrice і 200 FPV-дронів відправили на фронт
Схожі сервіси
Усі сервіси
Корисне під час війни
Важлива інформація для мешканців громади на час війни
Внутрішньо переміщеним особам
Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії