Департамент цивільного захисту

Виконавчий орган міської ради

Департамент цивільного захисту сприяє реалізації на території Вінницької міської територіальної громади державної політики та забезпечення в межах визначених законодавством прав членів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади у сфері цивільного захисту.
 • Функції
 • Структура
 • Плани та звіти
 • Міська комісія з питань ТЕБ та НС
 • Порядок реагування на небезпечні події

Основні функції департаменту цивільного захисту:

 • Розроблення та забезпечення реалізації програм та планів заходів у сфері цивільного захисту, зокрема спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки.

 • Організовує в установленому порядку фінансове, матеріально-технічне, інженерне та інші види забезпечення заходів цивільного захисту.

 • Бере участь у створенні та підтриманні у постійній готовності міської системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, здійсненні її модернізації та забезпеченні функціонування.

 • Бере участь у здійснені нагляду і контролю за виконанням вимог цивільного захисту і техногенної безпеки, заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, за станом готовності сил і засобів цивільного захисту території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади і об'єктах.

 • Бере участь у координації діяльності органів місцевого самоврядування, служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і підпорядкування щодо забезпечення готовності до пошуку і рятування людей та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 • Забезпечує за розпорядженням міського голови або голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі в доступній для осіб з вадами зору та слуху формі.

 • Бере участь у організації робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, а також радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків таких ситуацій.

 • Бере участь у організації відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 • Бере участь у організації та забезпеченні життєдіяльності постраждалих від надзвичайних ситуацій, а також під час ведення воєнних (бойових) дій або внаслідок таких дій.

 • Забезпечує роботу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а в разі виникнення надзвичайних ситуацій - спеціальної комісії з їх ліквідації (за потреби).

Контакти

Телефон: (0432) 59-50-77, факс (0432) 59-51-45.

E-mail: parfilov@vmr.gov.ua

 • Звернутися онлайн

  Написати електронне звернення до начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності
 • Відповіді на звернення

  Переглянути відповіді на публічні звернення до начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності
 • Положення

  Положення про департамент цивільного захисту Вінницької міської ради DOCX-файл, 0,03 МБайт, Опубліковано 02 серпня 2021 року

  Директор департаменту

  Заступник директора департаменту

  Осадчук Олена Вікторівна

  Заступник директора департаменту

  Кабінет № 713
  (0432) 59-51-45
  osadchuk@vmr.gov.ua

  Глухенький Євген Володимирович

  Заступник директора департаменту-начальник відділу цивільного захисту

  Кабінет № 713
  (0432) 59-52-26
  GluhenkyiYeV@vmr.gov.ua

  Таранюк Анатолій Ілліч

  Заступник директора департаменту-начальник відділу мобілізаційної і оборонної роботи

  Кабінет № 713
  (0432) 59-52-26
  taraniuk@vmr.gov.ua

  Гиндюк Андрій Володимирович

  Заступник начальника відділу мобілізаційної і оборонної роботи

  Кабінет №713
  (0432) 59-52-26
  hyndiukAV@vmr.gov.ua

  Голдибан Ігорь Анатолійович

  Заступник начальника відділу цивільного захисту

  713
  (0432) 59-52-26

  Іщенко Олександр Вячеславович

  Головний спеціаліст відділу цивільного захисту

  713
  (0432) 59-52-26

  План відділу

  Звіти відділу

  Рішення виконкому міської ради

  Рішення виконкому міської ради про затвердження положення та складу комісії PDF-документ, 0,18 МБайт, Опубліковано 09 січня 2016 року
  Порядок дій у разі виникнення надзвичайних або нестандартних ситуацій DOCX-файл, 0,04 МБайт, Опубліковано 20 травня 2012 року
  Попередження щодо виявлення боєприпасів ввв DOCX-файл, 0,01 МБайт, Опубліковано 20 травня 2012 року
  Як уникнути трагедії на воді DOCX-файл, 0,02 МБайт, Опубліковано 21 травня 2012 року

  Корисні ресурси

 • Абетка безпеки

  Пов'язані новини

  Усі новини

  Пов'язані сервіси

  Усі сервіси

  Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

  Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua

  Ветеранський простір

  Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"

  Підтримка учасників російсько-української війни

  Інформаційний сервіс для учасників російсько-української війни та членів їх сімей