Департамент цивільного захисту

Виконавчий орган міської ради

Департамент цивільного захисту сприяє реалізації на території Вінницької міської територіальної громади державної політики та забезпечення в межах визначених законодавством прав членів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади у сфері цивільного захисту.
 • Функції
 • Структура
 • Плани та звіти
 • Міська комісія з питань ТЕБ та НС
 • Порядок реагування на небезпечні події

Основні функції департаменту цивільного захисту:

 • Розроблення та забезпечення реалізації програм та планів заходів у сфері цивільного захисту, зокрема спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки.

 • Організовує в установленому порядку фінансове, матеріально-технічне, інженерне та інші види забезпечення заходів цивільного захисту.

 • Бере участь у створенні та підтриманні у постійній готовності міської системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, здійсненні її модернізації та забезпеченні функціонування.

 • Бере участь у здійснені нагляду і контролю за виконанням вимог цивільного захисту і техногенної безпеки, заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, за станом готовності сил і засобів цивільного захисту території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади і об'єктах.

 • Бере участь у координації діяльності органів місцевого самоврядування, служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і підпорядкування щодо забезпечення готовності до пошуку і рятування людей та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 • Забезпечує за розпорядженням міського голови або голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі в доступній для осіб з вадами зору та слуху формі.

 • Бере участь у організації робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, а також радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків таких ситуацій.

 • Бере участь у організації відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 • Бере участь у організації та забезпеченні життєдіяльності постраждалих від надзвичайних ситуацій, а також під час ведення воєнних (бойових) дій або внаслідок таких дій.

 • Забезпечує роботу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а в разі виникнення надзвичайних ситуацій - спеціальної комісії з їх ліквідації (за потреби).

Контакти

Телефон: (0432) 59-50-77, факс (0432) 59-51-45.

E-mail: parfilov@vmr.gov.ua

 • Звернутися онлайн

  Написати електронне звернення до начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності
 • Відповіді на звернення

  Переглянути відповіді на публічні звернення до начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності
 • Положення

  Директор департаменту

  Заступник начальника відділу

  Осадчук Олена Вікторівна

  Заступник начальника відділу

  Кабінет № 713
  (0432) 59-51-45
  osadchuk@vmr.gov.ua

  Глухенький Євген Володимирович

  Головний спеціаліст

  Кабінет № 713
  (0432) 59-52-26
  GluhenkyiYeV@vmr.gov.ua

  Таранюк Анатолій Ілліч

  Головний спеціаліст

  Кабінет № 713
  (0432) 59-52-26
  taraniuk@vmr.gov.ua

  Гиндюк Андрій Володимирович

  Головний спеціаліст

  Кабінет №713
  (0432) 59-52-26
  hyndiukAV@vmr.gov.ua

  План відділу

  План відділу на 2021 рік PDF-документ, 0,29 МБайт, Опубліковано 01 лютого 2021 року

  Звіти відділу

  Звіт відділу НС за 2021 рік DOC-файл, 0,17 МБайт, Опубліковано 25 січня 2022 року

  Рішення виконкому міської ради

  Рішення виконкому міської ради про затвердження положення та складу комісії PDF-документ, 0,18 МБайт, Опубліковано 09 січня 2016 року
  Порядок дій у разі виникнення надзвичайних або нестандартних ситуацій DOCX-файл, 0,04 МБайт, Опубліковано 20 травня 2012 року
  Попередження щодо виявлення боєприпасів ввв DOCX-файл, 0,01 МБайт, Опубліковано 20 травня 2012 року
  Як уникнути трагедії на воді DOCX-файл, 0,02 МБайт, Опубліковано 21 травня 2012 року

  Пов'язані новини

  Усі новини

  Пов'язані сервіси

  Усі сервіси

  Ветеранський простір

  Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"

  Підтримка учасників АТО та ООС

  Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей