Вінницький Гуманітарний центр речей змінює адресу: відтепер працюватиме на вулиці 600-річчя, 17 в ТЦ «Мегамол»

31 серпня 2022, 16:25

У Вінниці для внутрішньо переміщених осіб працює Гуманітарний центр речей. Тут переселенці отримують дорослий і дитячий одяг, взуття та іграшки. Раніше Центр працював за адресою вул. Київська, 16а, відтепер люди зможуть отримати речі на вул. 600-річчя, 17 в ТЦ «Мегамол».

З перших днів війни у Вінницькій громаді знайшли прихисток тисячі українців, які вимушено перемістились з окупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб у квітні у місті створили Гуманітарний центр речей. У ньому люди можуть підібрати необхідний одяг та взуття. Також у Центрі можна знайти іграшки, постільну білизну, рушники, а іноді й – дитячі візочки чи колиски.

«З дня відкриття Центру близько 50 тисяч людей, які залишили свої домівки, мали змогу отримати необхідний одяг та взуття для себе та рідних. Тепер внутрішньо переміщені особи зможуть прийти до Центру за новою адресою і взяти безкоштовно речі, яких найбільше потребують. Гуманітарний Центр речей працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 години. Субота та неділя – вихідні», - зазначає перший заступник директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.

Нагадаємо, щоб отримати необхідні речі, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія»).

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"