Вінничанку Надію Заянчковську привітали із 100-річним ювілеєм

01 жовтня 2021, 17:16 (Відредаговано 01 жовтня 2021, 17:22)

1 жовтня вінничанка Надія Заянчковська відзначила 100-річний ювілей. Сьогодні іменинницю за дорученням міського голови Сергія Моргунова привітали директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова, депутат Вінницької міської ради Теймур Абушов.

У свій поважний вік, ювілярка має добру пам'ять та декламує вірші. Надія Василівна розповіла, що її секрет довголіття полягає у невтомній праці від самого дитинства, любові до книг, а ще – увазі та повазі рідних. Надія Заянчковська має доньку, двох онуків та одну правнучку.

За значні заслуги перед Вітчизною, багаторічну плідну працю, особистий внесок у виховання молоді на героїчних та трудових традиціях українського народу, відданість громадянському обов'язку – Надія Заянчковська нагороджена Почесною грамотою виконавчого комітету Вінницької міської ради та грошовою премією.

За словами директора департаменту соціальної політики Валентини Войткової, Надія Василівна є десятою довгожителькою нашої громади у загальному списку та шостою у 2021 році ювіляркою. Слід зазначити, що віднині сьогоднішня іменинниця отримуватиме щомісячну матеріальну допомогу в розмірі 1769,00 грн.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини