У Вінницьких Прозорих офісах новий сервіс – шеринг документів

13 вересня 2021, 14:19

Вінницькі Центри надання адміністративних послуг спільно з Міністерством цифрової трансформації України запроваджують новий сервіс, який дозволяє підтверджувати дійсність цифрових документів та передавати їхні копії, за згодою відвідувача, до інформаційних систем Вінницької міської ради. Відтепер, для того щоб замовити і отримати адміністративні послуги, потрібно мати мобільний телефон і встановлений у ньому застосунок «Дія».

Шеринг документів - ще одне нововведення, яке впроваджується у Вінницьких Прозорих офісах. Для того, щоб ним скористатися у відвідувачів мають бути ID-паспорти. А на смартфоні потрібно встановити додаток «Дія». Таким чином, при зверненні до адміністраторів ЦНАП не потрібно мати при собі паперові документи, це стосується паспорта громадянина України у формі ID-картки, картки платника податків, довідки тимчасово переміщеної особи та свідоцтва про народження.

«У Прозорих офісах міста можна оформити 44 онлайн-послуги. Найпопулярніші – реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, державна реєстрація юридичних осіб та ФОП, державна реєстрація нерухомого майна, отримання різноманітних довідок, обмін посвідчень водія тощо», - розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Попередній запис до черги у Центр надання адміністративних послуг "Прозорий офіс"

До уваги відвідувачів Центру надання адміністративних послуг та його територіальних відділень!

Персональний кабінет

Персональний кабінет - це єдине вікно доступу користувачів до низки адміністративних послуг та сервісів