У вінницькі Центри розміщення ВПО прибула побутова техніка від Міжнародного Комітету "Червоного Хреста"

19 травня 2022, 16:17

Вчора, 18 травня, надійшов великий вантаж побутової техніки, який розподілять у п'ять Центрів розміщення ВПО. Шелтери отримали: морозильні камери, пральні машини, електрочайники, преси для сушіння білизни, мікрохвильовки та посуд.

"Наразі ми розуміємо, що наш транш, як крапля в морі, але ми стараємось допомогти людям, які вимушено покинули свою домівку, адаптувати умови для зручності у побуті ", - розповідає представник Міжнародного Комітету "Червоного Хреста" у Вінниці Джі-Су Кім.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко зазначила, що потреба в побутовій техніці виникла ще з перших днів війни.

"Отримали чергову допомогу від Міжнародного Комітету "Червоного Хреста", а саме побутову техніку і посуд, який наразі розвозять по шелтерам. Ми сильно відчули потребу у цій техніці ще з перших днів війни, коли люди 25-26 лютого приїздили в заклади освіти і оселялися тут. Зрозуміло, що приміщення шкіл не пристосовані для проживання людей, але з допомогою небайдужих організацій і міської влади, намагаємось забезпечити переселенців усім необхідним. Наприклад, у Центрах розміщення ВПО перебували жінки з маленькими дітками, яким потрібно було нагріти суміш і це було проблематично. Зараз, завдяки допомозі Комітету, ця та інші побутові проблеми для ВПО, які проживають на базі закладів освіти, будуть вирішені", - каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"