У Вінниці вихованців дитячого будинку сімейного типу привітали з новорічно-різдвяними святами

17 грудня 2021, 15:49

До Дня Святого Миколая начальниця служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська привітала вихованців дитячого будинку сімейного типу зі святом. Від Вінницької міської ради вона передала подарунки - батут, тент, солодощі і матеріальну допомогу.

«Традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят ми вітаємо дітей статусних категорій. Сьогодні від Вінницької міської ради в будинок сімейного типу ми привезли великий батут, солодкі подарунки та матеріальну допомогу, - каже начальниця Служби у справах дітей міської ради Людмила Шафранська. - Міська рада постійно опікується будинком сімейного типу, який створила сім’я Анни та Віталія Крищуків. Найголовніше, що дітям тут тепло й затишно, бо кожна дитина має жити у сімейному колі й добрі. Бажаю родині, щоб наступний рік був позитивним і веселим, а сім’я залишалася дружньою і міцною».

Батько родини Віталій Крищук каже, що діти мріяли про такий подарунок, тому дуже вдячні. «Діти вже давно говорили, що хотіли б мати великий батут. І сьогодні нам його подарували. Вже навесні поставимо батут на подвір’ї і будемо разом, всією сім’єю, весело проводити час. А кошти, які нам сьогодні подарували, плануємо витратити на поїздку до Умані, адже діти дуже хочуть побувати у парку «Софіївка», – каже Віталій Крищук.

Діти розповіли, що дуже люблять гратися, займатися спортом, куховарити та гуляти на свіжому повітрі.

Нагадаємо, що дитячий будинок сімейного типу на території Вінницької міської територіальної громади створили наприкінці 2018 року. Наразі у ньому виховують 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та одна особа з їх числа (старше 18 років). Також у родині Анни та Віталія Крищуків є двоє власних дітей.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії