У Вінниці відбудеться Міжнародний форум соціального підприємництва

26 серпня 2021, 09:26 (Відредаговано 26 серпня 2021, 09:50)

Третього вересня, у Донецькому національному університеті ім. В. Стуса (м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21) відбудеться Міжнародний форум соціального підприємництва. Його проводить Вінницька міська рада і Донецький національний університет ім. В. Стуса у партнерстві з Future Development Agency.

Перший форум з соціального підприємництва проводиться у Вінницькій міській територіальній громаді з метою активізації екосистеми розвитку соціального підприємництва, обміну досвідом щодо найкращих практик муніципальної підтримки малого та середнього підприємництва, налагодження партнерських взаємин, формування культури соціального бізнесу, пошуку інноваційних бізнес-ідей задля вирішення наявних соціальних викликів у територіальних громадах і працевлаштування соціально-вразливих груп населення.

Цільовою аудиторією події є мешканці Вінницької територіальної громади, соціальні підприємці, діючі підприємці, викладачі ВНЗ, представники організацій громадянського суспільства, працівники органів місцевого самоврядування та соціального сектору, експерти та практики.

На учасників форуму чекає змістовна програма, цікаві спікери, кращі кейси, історії успіху із наступними локаціями: • Ярмарок презентація продукції вінницьких соціальних підприємств • Урочисте нагородження та відзначення керівництвом міста Вінниці кращих соціальних підприємців (вперше в Україні) • Виступи українських та міжнародних експертів щодо розвитку соціального підприємництва • «Швидкі бізнес-зустрічі»: speed-dating між авторами ідей соціального бізнесу/соціальних проєктів та потенційними амбасадорами цих проєктів • Презентація кейсу з впровадження курсу з соціального підприємництва в закладах освіти • Презентація Школи соціального підприємництва «VinSES» • Фінал Конкурсу проєктів соціального підприємництва: пітчинг проєктів.

Офлайн-подія відбудеться з дотриманням карантинних заходів.

«Ми першими в Україні розробили унікальну «Програму розвитку соціального підприємництва» спільно з канадським проєктом ПРОМІС. І сьогодні Вінниця може ділитися власними успішними напрацюваннями у цій сфері. Наша мета – підтримати соціально орієнтований бізнес та створити можливості для вінничан, яким важливо інтегруватися у суспільство через підприємництво. Запрошуємо до Вінниці на Міжнародний форум соціального підприємництва, щоб разом творити якісні зміни», - зазначив міський голова Сергій Моргунов. (Відеозверненя за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=5omIzRN0Chw

Довідка: Положення про Конкурс проєктів соціального підприємництва за посиланням: https://cutt.ly/Xm2Iuka

Контактна особа Олена Присяжнюк, заступниця начальника відділу підтримки бізнесу управління економічної політики Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, телефон +380976020695, email: prysyazhnyukOV@vmr.gov.ua.

Більше деталей на офіційній сторінці Фейсбук «Соціальне підприємництво: Вінниця» https://www.facebook.com/socialbusinessVinnytsia

Програму заходу шукайте на сторінці https://www.facebook.com/events/810911386282014

Форма для реєстрації учасників Міжнародного форуму соціального підприємництва: https://cutt.ly/7QzUlek

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста