У Вінниці уже 30 підприємств та ще 38 ФОПів релокувалися з місць активних бойових дій

24 червня 2022, 14:15 (Відредаговано 24 червня 2022, 15:10)

Станом на 24 червня кількість релокованих підприємств у Вінниці зросла до 30, ФОПів – до 38. У Вінницю перемістився бізнес з Херсона та Луганщини.

Основні сфери, в яких вони працюють - енергетика, харчова промисловість та ІТ. Також незабаром планується відкриття нового кафе в середмісті Вінниці, у якому працівники самостійно будуть виготовляти кондитерські вироби, молочні сири та морозиво.

«Пожвавлення ділової активності - це один з головних інтересів у цей буремний час. 24 червня рівно чотири місяці з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Нам швидко вдалося перейти на воєнні рейки економіки. Тепер потрібно спрямовувати всі зусилля на створення осередку, яке забезпечить можливості для розвитку та боротьби з ворогом навіть попри проведенні бойових дій на сході та півдні України», – про це зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Також Андрій Очеретний підкреслив, що Вінницька міська рада й надалі буде напрацьовувати механізми для спрощення роботи малого та середнього бізнесу.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста