У Вінниці ще два садочки відновили свою роботу

21 грудня 2022, 16:48

Відучора, 20 грудня, у ВМТГ запрацювали ще два садочки у різних мікрорайонах міста.

Нещодавно у підвальних приміщеннях садочків № 74 та №1 за кошти міської ради був здійснений капітальний ремонт для адаптації їх під найпростіші укриття. Адже з початку повномасштабної війни міська влада перейшла від стратегічного до оперативного планування, така вимога часу.

Укриття, якими користується малеча, оснащене усім необхідним та відповідає вимогам ДСНС.

Як розповіла завідувач садочка №1 Виговська Валентина, у даному укритті одночасно можуть перебувати понад 300 людей. «Найпростіше укриття закладу дошкільної освіти поділено на приміщення, в яких діти перечікують повітряну небезпеку та продовжують режимні моменти згідно до плану», – каже Виговська Валентина.

В укриттях для малечі облаштовано місця для ігор, наявні дидактичні та демонстраційні матеріали, а освітнє середовище є безпечним, інформативним, цікавим та змістовним.

Загалом у різних мікрорайонах Вінницької міської територіальної громади у звичній формі працює 33 чергових дитячих садочка різних форм власності.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua