У Вінниці провели громадські слухання щодо нової Програми соціального захисту дітей

04 жовтня 2021, 12:39

У Вінниці планують впроваджувати новітні практики превентивної роботи з дітьми та їхніми родинами, надалі розвивати сімейні форми виховання та працювати над тим, щоб діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, знаходили люблячих батьків. Про це йдеться у проєкті Програми, яку днями обговорили під час громадських слухань у Вінницькій міській територіальній громаді.

Документ має назву «Програма соціального захисту сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у Вінницькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки».

Під час громадських слухань заступниця міського голови Галина Якубович говорила про те, що ця програма створена з метою забезпечення інтересів дітей Великої Вінниці, поліпшення становища сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Програма передбачає впровадження новітніх практик превентивної роботи з дітьми та їхніми родинами, розвиток та забезпечення ефективного функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Також ця програма сприяє усиновленню», - зауважила Галина Якубович.

До обговорення долучились представники органів місцевого самоврядування, сектору ювенальної превенції ВРУП ГУНП у Вінницькій області, комунальних закладів та громадських організацій.

«Розробка нової Програми необхідна для координації діяльності всіх структур, дотичних до захисту законних прав та інтересів дітей Вінницької міської територіальної громади», - додала начальниця служби у справах дітей міської ради Людмила Шафранська.

«Програма соціального захисту сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у м. Вінниці» реалізується з 2009 року. За цей період у Вінницькій міській територіальній громаді зменшилася кількість дітей вище названих категорій та збільшилася увага до проблем їх виховання у сім’ях. Всього за час реалізації програми функціонувало 38 прийомних сімей, у яких виховувалась 51 дитина. З них 10 дітей – усиновлено прийомними батьками.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей