У Вінниці для дітей переселенців влаштували кулінарний майстер-клас

30 січня 2023, 15:09

У Вінниці для дітей внутрішньо переміщених осіб організували кулінарний майстер-клас із виготовлення хачапурі по-аджарськи. Таку розвагу для переселенців влаштував Вінницький міський центр соціальних служб спільно з UNICEF Ukraine та “СОС Дитячі містечка”.

У ресторані української кухні “Тареля” 18 дітей переселенців разом із батьками навчалися готувати хачапурі по-аджарськи. Усе необхідне для приготування забезпечив ресторан, розповідає фахівчиня із соціальної роботи проєкту #Спільно від UNICEF Ukraine та “СОС Дитячі містечка” Ольга Черната.

“Планувалося 10 діток, але вдалося розмістити 18 разом із їхніми батьками. Відбувся аншлаг. Раді, що наші дітки залишилися задоволені”, – додає Ольга Черната.

Діти разом із батьками самі приготували хачапурі і змогли їх скуштувати. Подібні майстер-класи планується проводити й надалі. За анонсами можна стежити на сторінках Вінницького міського центру соціальних служб та “СОС Дитячі містечка. Вінниця”.

“Раді нашій співпраці з UNICEF Ukraine та “СОС Дитячі містечка”. Разом можемо дарувати ще більше уваги, турботи та любові нашим діткам, для яких потрібно зберегти дитинство, навіть в умовах воєнного часу”, – говорить директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Нагадаємо, проєкт #СпільноСоціальніПослуги впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).

Соціальні послуги можна отримати на точці #Спільно, яка розташована у Вінниці за адресою: проспект Космонавтів, 30 ("Прозорий офіс"), каб. 305. Там для вінничан та внутрішньо переміщених осіб безкоштовно надають психологічну та соціальну допомоги.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Черга на забезпечення дітей реабілітаційними послугами

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю" департамент соціальної політики Вінницької міської ради оприлюднює на офіційному веб-сайті інформацію про черговість надання реабілітаційних послуг.