У Вінниці чергову допомогу від міжнародних організацій передали у Центри з тимчасового розміщення переселенців

23 травня 2022, 10:26

Вінниця продовжує піклуватись про дітей, які через війну вимушені були тікати зі своїх рідних домівок і тепер перебувають у нашій громаді. Вони, як ніколи, потребують допомоги та підтримки. 20 травня заклади освіти отримали допомогу від трьох організацій: Міжнародної благодійної організації Medаіr, Міжнародного Комітету "Червоного Хреста" та ЮНІСЕФ.

Черговий вантаж розподілять у 13 Центрів розміщення ВПО. У пакунках є все необхідне для людей, які вимушено покинули свої домівки, а саме: постільна білизна, каструлі, памперси, серветки, електрочайники, розкладачки для сну, ковдри, антисептики, туалетний папір, засоби для миття підлоги, посуду, пральні порошки та найбажаніше для дітей — іграшки та канцелярія.

"Від ЮНІСЕФ ми отримали набори для дітей від 0 до 8 років, в яких є все необхідне для організації гурткової роботи. Ще один пакунок розрахований на 40 дітей шкільного віку та повністю забезпечений всім, що потрібно для навчання. Туди входять: олівці, папір, зошити та маркери. Також в пакунках знаходиться все необхідне для проведення уроків: трикутники, крейда, лінійки та матеріали для виготовлення настінної дошки", - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

В одному з транзитних Центрів із розміщення ВПО діти заспівали для гостей пісню "Ми за мир", цим самим підтримуючи загальне прагнення дорослих та дітей до перемоги. Після чого, дітки відкривали пакунки з благодійною допомогою від ЮНІСЕФ.

"Мені дуже сподобались подарунки. Тепер у нас є ляльковий театр, кубики та м'ячики для ігор. Я дуже дякую за такий сюрприз, бо багато іграшок залишилось у моєму будинку далеко звідси», - розповідає восьмирічний Вітя з Херсону.

Після отримання пакунків на діток чекав ще один приємний сюрприз. Компанія McDonald's передала у Центри з розміщення ВПО яловичину та соуси, а шкільні кухарі напекли булочок й зробили бургери для малечі, якими їх і пригостили.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"