Сергій Моргунов: У домівках вінничан є світло, вода, тепло

19 березня 2022, 09:49 (Відредаговано 19 березня 2022, 10:46)

24-й день національного спротиву рашистам. У Вінниці вперше за довгий час ніч минула без повітряних тривог. Ситуація у місті контрольована. У домівках вінничан є світло, вода, тепло, регулярно вивозяться побутові відходи. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Аварійна бригада усуває наслідки нічного пориву на водогоні в районі педколеджу. Тому тимчасово без водопостачання вулиці Нагірна, Смирнова, Ушакова, пров.Український.

Транспорт працює - сьогодні за графіком вихідного дня. Нагадуємо, що ЦПМСД у суботу та неділю приймають до 16:00.

«Посилено працюємо по гуманітарному напряму. Налагоджуємо взаємодію з Офісом профільного управління ООН, який розпочав роботу у нашому місті. Вдячний усім за спільні зусилля. Віримо в Україну, в нашу армію, в нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!»,- каже Сергій Моргунов.

Дізнавайтесь першими новини від міського голови. Підписуйтесь на телеграм-канал Сергія Моргунова https://t.me/morgunovofficial Довіряйте тільки офіційним джерелам.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Енергетика, транспорт та зв'язок

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку енергетики, транспорту та зв`язку