Сергій Моргунов: На цей рік плануємо передбачити у бюджеті громади 5 млн грн на територіальну оборону

15 лютого 2022, 08:47

15 лютого міський голова Сергій Моргунов провів робочу зустріч з командиром бригади територіальної оборони Вінниччини Юрієм Парадюком. Вінницька міська рада продовжує фінансово підтримувати українські військові підрозділи.

«На цей рік загалом плануємо передбачити у бюджеті громади 5 млн грн на потреби територіальної оборони. Упевнений, депутатський корпус міської ради підтримає це рішення», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Розгортання сил територіальної оборони відповідно до Закону про національний спротив в Україні розпочали з початку року. У Вінницькій області сформовані бригада та сім батальйонів. Наразі створюються центри територіальної оборони, де можна отримати інформацію та проконсультуватися.

Сергій Моргунов зазначив, що важливо консолідувати зусилля територіальних громад з державними органами влади та Збройними Силами задля якісного забезпечення сил територіальної оборони.

Нагадаємо, що Вінницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян України на військову службу за короткостроковим контрактом до батальйону ТрО (територіальної оборони).

У Центрі підкреслюють, що держава гарантує соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх родин, а також виплату грошового забезпечення рядовому та сержантському складу. Військова служба здійснюється тільки в межах Вінницького району, військове містечко поблизу с. Пултівці, Якушинецької територіальної громади.

Основні вимоги під час відбору: вік від 35 до 55 років, досвід проходження військової служби, придатність за станом здоров’я, фізична підготовленість та психологічна стійкість, загальноосвітній рівень, мотивація до військової служби, відсутність судимостей.

Перевагами служби у підрозділах територіальної оборони є несення служби на території Вінницького району, збереження робочого місця та середньомісячної заробітної плати (для працюючих під час призову). Також – стабільне грошове забезпечення, соціальні гарантії військовослужбовців ЗСУ, можливість долучитися до захисту Батьківщини.

Консультації з усіх питань щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати, звернувшись до Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Вінниця, вул. Д.Галицького, 31. Або зателефонувати за номерами: 063-498-48-72; 096-211-70-35.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Департамент цивільного захисту

Контакти:
(0432) 59-50-77, факс (0432) 59-51-45
parfilov@vmr.gov.ua

Ще новини за темами