Родини вінницьких школярів, які втратили одного з батьків в зоні АТО/ООС, отримають допомогу на підготовку до школи

12 серпня 2021, 15:57 (Відредаговано 12 серпня 2021, 15:58)

До дня знань вінницькі родини в яких є діти шкільного віку, а один з батьків яких загинув в ході проведення антитерористичної операції, отримають матеріальну допомогу з бюджету громади, щоб підготувати дітей до школи.

Вінницьким родинам, де виховуються школярі, в яких один із батьків загинув на Сході, кілька років поспіль надають матеріальну допомогу з бюджету Вінницької громади. Традиційно таку фінансову підтримку вони отримують перед початком навчального року. Ця муніципальна ініціатива була запроваджена у 2018 році за ініціативи міського голови.

«З нагоди відзначення Дня знань, ці родини отримують соціальну підтримку у вигляді матеріальної грошової допомоги, у розмірі 1000 грн на одну дитину шкільного віку. Виплата грошової допомоги департаментом соціальної політики міської ради буде проведена автоматично. Батькам не потрібно приходити до «Прозорих офісів». Гроші їм перерахують на карткові рахунки», - розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

У Вінницькій міській територіальній громаді проживає 28 родин, в яких виховують 31 дитину шкільного віку, котрі залишились без одного з батьків, який загинув(помер) в ході проведення антитерористичної операції на сході України.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії