"Правила мають бути одними для всіх": вінничанам та гостям міста нагадують про необхідність дотримуватись ПДР

11 травня 2022, 12:38

Від початку збройної агресії рф проти України громадяни почали масово залишати свої домівки. Вінниця стала прихистком для багатьох внутрішньо переміщених осіб і надалі приймає та надає допомогу.

Зі збільшенням кількості нових мешканців у громаді примножилась й кількість автотранспорту на дорогах Вінниці. Андрій Сорокін, виконуючий обов’язки директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку ВМР, розповів у ефірі вінницького мультимедійного проєкту “Час змін” про те, як ведеться робота з водіями, які часто не дотримуються правил паркування, чим перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Зокрема, він звернув увагу, що Кодекс про адмінправопорушення, яким керуються інспектори під час перевірки паркування, є однаковими для всіх: і вінничан, і гостей міста.

“На початку війни ми перестали виносити штрафи за паркування, і побачили, що тим самим ми створюємо незручності для інших мешканців, зокрема пішоходів та велосипедистів. Тому було прийнято рішення про те, що нам варто продовжувати роботу і нагадувати людям, що у нашому місті є і має бути порядок, і його треба дотримуватися”, – зазначив Андрій Сорокін та додав, що якщо є змога поспілкуватися з водієм, то проблему усувають на місці: інспектори просять від’їхати або змінити місце паркування.

Також він закликав громадян обирати альтернативні способи пересування містом, адже погодні умови тому сприяють. Окрім того, важливим наразі є ощадливе використання пального.

“Зараз кількість людей зростає - громадський транспорт має попит, і це є гарною альтернативою, щоб людям було легше і швидше пересуватись містом. Особливо якщо це пересування на якісь короткі дистанції”, - каже Андрій Сорокін.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Порушення правил паркування

Відділ паркування Департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку