Посол Ізраїлю Міхаель Бродський та Сергій Моргунов обговорять можливість стажування вінницьких медиків

18 січня 2022, 16:57

19 січня до Вінниці з робочим візитом приїде Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський. З гостем зустрінеться Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Серед іншого планується обговорити перспективи підвищення кваліфікації вінницьких медиків у ізраїльських клініках, які вважаються провідними у світі.

У минулому році муніципалітет Вінниці вів перемовини з ізраїльськими клініками щодо програм навчання наших лікарів з відділень екстреної медичної допомоги та реанімації.

«Для нас дуже важливо, щоб медики отримували кращі європейські практики щодо надання якісної медичної допомоги. Наприклад, маємо партнерство з Лікарнею Пресвятого Серця – Дон Калабрія у Італії, де вінницькі лікарі проходили стажування. Сподіваємось, що у цьому році наші медики зможуть отримати передовий досвід у ізраїльських лікарнях. Адже Ізраїль є одним з лідерів у медицині невідкладних станів», – каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Попередньо на проходження стажування будуть направлені спеціалісти з Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та міської клінічної лікарні №1. Також, окрім питань співпраці у медичній сфері, учасники зустрічі торкнуться теми розвитку партнерства в економічній та соціально-культурній галузях.

Довідка:

Посилення партнерських взаємин між Вінницею та Ізраїлем розпочалось з 2012 року, коли за сприяння цієї держави у місті реалізували проєкт у галузі охорони здоров’я.

За останні роки, зокрема, активізувалось співробітництво в економічній сфері: у 2019 році були підписані Меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна та Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна. Також сторонами були визначені заходи щодо презентації економічного та інвестиційного потенціалу Вінницької області для ізраїльських інвесторів.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики