На сесії міської ради виділили кошти на реставрацію пам'ятки «Башта та мур», реконструкцію будівлі для турхабу та підтримку спорту

29 жовтня 2021, 12:47

Сьогодні, 29 жовтня, під час сесії міської ради депутати підтримали рішення про виділення коштів на реставрацію пам'ятки архітектури національного значення «Башта та мур». Також гроші направили на медичне обладнання для обласного спеціалізованого будинку дитини, на реконструкцію будівлі для туристичного хабу, на підтримку спорту тощо.

Підтримку з бюджету громади отримали проекти у різних галузях. «Передаємо 500 тисяч гривень субвенції на реставраційні та консерваційні роботи пам'ятки архітектури національного значення «Башта та мур», – зазначив секретар міської ради Павло Яблонський.

Громада не вперше підтримує проведення необхідних протиаварійних робіт на цьому важливому для міста об'єкті – унікальній споруді, знаковій для історії Вінниці.

Також 150 тис. грн направляється на нове медичне обладнання та інвентар для обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради. Там перебувають і 14 діток з інвалідністю з Вінницької міської територіальної громади.

Крім того, на роботи з реконструкції будинку на вул.Соборній,89, де розміститься туристичний хаб, спрямували 900 тис. грн. На облаштування мережі каналізування на вул. Москвіна на Старому місті - 640 тис. грн. А 720 тис. грн виділили на підтримку спорту, зокрема Обласній федерації волейболу для підготовки до змагань – 200 тис. грн.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!

Бюджет громадських ініціатив

Бюджет громадських ініціатив - це інструмент активних громадян для покращення Вінницької міської територіальної громади

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради