Комунальники ремонтують чотири покрівлі будинків, які були пошкоджені під час ракетних ударів у Вінниці

29 липня 2022, 14:26

Тривають роботи по ремонту покрівлі в будинках, які опинилися в епіцентрі теракту - ракетного обстрілу, що стався у Вінниці 14 липня. Йдеться про будинки за адресами вул. Винниченка, 35, просл. Коцюбинського, 35 та просп. Коцюбинського, 37. Окрім того, ремонтують за кошти міського бюджету дахи на Бевза, 2 та на Замостянській, 27.

“Перекривати будемо металочерепицею. Загальний обсяг робіт складає понад 4,5 тисячі квадратних метрів. Паралельно також робимо технічні звіти по пошкоджених вікнах у під'їздах на предмет визначення, що робити - змінювати чи ремонтувати їх. Опрацьовуємо 29 будинків”, - сказав директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман.

Паралельно до допомоги жителям постраждалих будинків долучилася й американська організація “GEM”. Благодійники повідомили, що найближчим часом розпочнеться робота з заміни вікон в квартирах у двох постраждалих від теракту будинках.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів