Дитячий будинок сімейного типу продовжують оснащувати меблями

31 серпня 2021, 14:16

Майже три роки у Вінниці існує дитячий будинок сімейного типу. Родина Віталія та Ганни Крищуків виховує вісім дітей, з яких двоє біологічні. Вінницька міська рада постійно підтримує родину і допомагає облаштовувати будинок. Цього разу для дітей придбали ліжка та комплекти постільної білизни.

У грудні 2018 року у Вінниці створили дитячий будинок сімейного типу. Спочатку до нього влаштували трьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, серед них одна дитина з інвалідністю. Впродовж 2019-2021 років у родину взяли ще 5 хлопчиків та дівчаток, з яких одна дитина має інвалідність.

У 2020 році батьки-вихователі святкували весілля однієї з дівчат, яку взяли в свою родину. Ще одна дівчина, яка живе в будинку сімейного типу, здобула професію вихователя-логопеда і працює на цей час разом з батьком в одному з приватних навчальних закладів міста.

Виконавчий комітет Вінницької міської ради постійно піклується про вихованців дитячого будинку сімейного типу. Для діток уже придбали самокати, велосипеди, ігри, телевізор та диван. Цього разу до будинку сімейного типу передали два ліжка та чотири набори постільної білизни.

«На цей час у дитячому будинку сімейного типу виховують 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на первинному обліку у службі у справах дітей Вінницької міської ради, та одна особа з їх числа. Всі діти разом з двома біологічними дітьми батьків-вихователів отримують тепло та любов справжньої сім’ї», - розповіла начальниця служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська.

Служба у справах дітей Вінницької міської ради запрошує всіх вінничан, які готові допомогти дітям отримати сім’ю, до співпраці. За консультаціями потрібно звертатися за тел: 67-14-24, 50-90-61.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії