Допомога переселенцям і бізнесу: Сергій Моргунов розповів чим живе сьогодні Вінниця

28 квітня 2022, 12:30

На 64-й день оборони Вінниця продовжує тримати тил, комунальники надають послуги, на вулицях міста – порядок. Також майже щодня близько тисячі людей реєструються у Прозорих офісах, триває і процес релокації підприємств із постраждалих територій. Про це на своїй сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Він розповідає, сьогодні у нашій громаді мешкає вже 32 тисячі людей, які вимушено покинули свої домівки. Серед них – майже 8,5 тисяч дітей.

«Дуже важливо, щоб вони поступово повертались до звичного життя. Шкільне навчання – одна зі складових цього непростого процесу. І вже тисячу учнів залучили до онлайн-уроків у вінницьких школах», - зазначив Сергій Моргунов.

Водночас оживає бізнес, адаптуючись до нових умов. За словами очільника міста, на потреби ринку відреагувало вінницьке підприємство «Alta Profil», налагодивши випуск нової продукції – тари для побутової хімії. Через бойові дії таке виробництво просто зупинилось у багатьох містах на Сході. Крім того, триває робота за програмою релокації підприємств.

«Опрацьовуємо наразі ще 20 активних запитів від бізнесу з Харківської, Київської, Луганської, Запорізької областей. Пропонуємо допомогу з проведенням перереєстрації, пошуком приміщення для розміщення. Наша команда змушена діяти у кризових умовах. Але з підтримкою вінничан, а головне – з вірою в ЗСУ – ми будемо і далі робити усе необхідне для нашої громади та нашої країни. Все буде Україна!» - наголосив Сергій Моргунов.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста